Unico Sigorta; 35. yılına özel UniMarka Tam Kasko sigortasını sunuyor. İş ortaklarına yüzde 25 komisyon avantajı sunan bu özel kasko sigortası, gerçek kişilere avantajlar ve seçili markalar için özel fırsatlar da içeriyor.

Müşterilerin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak üzerine kurgulanan Unimarka Tam Kasko; Volkswagen, Ford, Renault-OYAK, TOFAŞ-Fiat, Toyota, Opel, Hyundai, Nissan, Dacia, Peugeot, Renault ve Citroen gibi seçili markalara özel benzersiz avantajlar, ayrıcalıklı servis imkânı ve kapsamlı teminatlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı sağlamayı hedefliyor.

ARAÇ KORUMASINI EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARIYORUZ

Unico Sigorta Genel Müdürü Ender Güzeler, “Özel olarak tasarladığımız UniMarka Tam Kasko sigortamız yıl sonuna kadar, iş ortaklarımıza yüzde 25 komisyon avantajı sunuyor. Ayrıca, 10 bin TL'ye kadar mekanik arıza teminatı, 5 bin TL'ye kadar olan boyasız kaporta göçük düzeltme ve derin çizik onarımlarının hasarsızlığı bozulmadan gerçekleştirilmesi gibi ek faydalar ile aracın korumasını en üst seviyeye çıkarıyoruz” dedi.

“Kazaya bağlı hasarlarda, Servis Plus+ ve Anlaşmalı Özel servislerde onarım süresi boyunca ikame araç ya da hasarın onarım süresinin 5 günü geçmesi halinde aşılan süre için günlük 500 TL nakdi ulaşım yardımı sağlıyoruz” diyen Güzeler, şöyle konuştu: “Bu sayede, sürüş deneyiminizi kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde sürdürülmesini hedefliyoruz. Ayrıca, gerçek kişilere ait otomobil ve kamyonet kullanım tarzlarındaki seçili markalar için geçerli olan Tam Kasko Sigortası, 2015-2023 model yılı aralığında ve bedeli 4 milyon TL’ye kadar olan araçlara özel olarak hazırladık.”

MARKA KASKO

Güzeler, “Ürün teminat ve limitleriyle, araç sahiplerine standart kasko sigorta fiyatlarında çok zengin bir içerik sunarken, servis seçim serbestisi ile piyasadaki “marka kasko” ürünleri karşısında profesyonel acentelerin elini rekabette güçlendirmektedir. Bu da bizim asli işi sigorta satış aracılığı olan acentelere verdiğimiz sözlerimizi ne kadar önemsediğimizi ve yerine getirme çabası içinde olduğumuzu göstermektedir. Bu ürünle ayrıca, bir yandan 35. yılımızı onurlandırmak bir yandan da acentelerimizi artan maliyetler karşısında gelirlerini artırma fırsatı sunmaktan dolayı mutlu olduğumuzu belirtmek isterim” vurgusu yaptı.

EY ve Lumnion sektörde stratejik iş birliğine gidiyor EY ve Lumnion sektörde stratejik iş birliğine gidiyor

SEKTÖRDE TEK ÖRNEK

Poliçe iptalleriyle ilgili de açıklama yapan Güzeler, “Biliyorsunuz, UniKasko Genişletilmiş Kasko ürünümüzde araç satışlarına bağlı iptallerden doğan komisyon kayıplarının önüne geçtik. Bildiğim kadarıyla sektördeki acente ayrımı yapmaksızın ürün standardı olarak uygulanan tek örnektir. Bu uygulama acentelerimize ne kazandırdı derseniz; uygulamanın başladığı ilk altı ayda sektördeki iptal uygulamasına göre 3 milyon TL’den fazla komisyonu iptal etmeyerek acentelerin kesesinde kalmasını sağladık. ‘Kazan-Kazan’ sözünü, söz olmaktan çıkardık” şeklinde konuştu.

Editör: Hasan Burak Karadeniz