Türkiye’nin dijital yayıncılıkta ilklerinden olan www.cafesiyaset.com sigortamnews’i haber yaptı. Gazeteci Halil Öztürk’ın Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni olduğu cafesiyaset, günlük tekil girişte 350 bin ve günlük 1 milyondan fazla sayfa gösterimiyle dikkat çekiyor.

Cafesiyaset’teki “Sigorta sektörüne yeni yayın: www.sigortamnews.com” başlıklı haberinde Genel Yayın Yönetmenimiz Veli Karadeniz’in görüşlerine yer veriliyor.

Cafesiyaset’te yayınlanan haberimiz şöyle:

Öğrenciler Ceyhan Beyi can kulağıyla dinledi Öğrenciler Ceyhan Beyi can kulağıyla dinledi

www.sigortamnews.com’un kurucusu Gazeteci-Yazar Veli Karadeniz, genel yayın yönetmenliği görevini de üstlenmiş durumda. Medyada 35 yıllık bir tecrübesi bulunan Karadeniz, www.sigortamnews.com’un yeni kendilerinin eski olduğunu söylüyor. www.sigortamnews.com’un yayın hayatına başladığı kısa sürede fark edilmeyi başardığını belirten Karadeniz, “Sigorta sektörünün yıllardan gelen en büyük problemi, toplumda sigorta bilinirlik oranın düşük olmasıdır. www.sigortamnews.com olarak yayınladığımız haber ve yorumlarda hedefimiz sigorta bilinirliğini artırmaktır” diyor.   

Sigorta” denildiğinde toplumda hâlâ vatandaşın aklına sosyal sigortalar veya elektrik sigortası geldiğine vurgu yapan Karadeniz, “Siteden yayınladığımız haberlerde okuyucunun yani tüketicinin dikkatini çekecek başlıklar kullanıyoruz. Dijital yayıncılıkta son trendleri uyguladığımız sitemizin hızlı, akışkan ve interaktif bir yapısı var. Okuyucumuz yayınladığımız haber ve yorumların altına yorum yazabiliyor. Yine okuyucumuz, sorduğu sorulara anında cevap alıyor. Böylece okuyucularımızla sıcak bir bağ kurduk. Sitemizin her geçen saat üye sayısının artmasından bunu görebiliyoruz. Ayrıca, sitemizin diğer Facebook, Instagram, Linkedln ve Twitter hesaplarının takipçi sayısının artması bizi memnun ediyor” şeklinde konuşuyor.

Karadeniz, sitede yer alan “Sigorta sektörüne canı gönülden merhaba diyoruz” başlıklı çıkış makalesinde de heyecanlı olduklarını ve bu heyecanın kendilerini hep dinamik tuttuğunu vurguluyor.

Cafesiyaset'teki haberimizi aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

https://www.cafesiyaset.com/haber/sigorta-sektorune-yeni-yayin-wwwsigortamnewscom-h35691.html

Editör: Veli Karadeniz