09:15 Sigorta Gündemi

Selva Eren: Türk Reasürans’ı çok kısa sürede sektörün önemli ve güçlü bir aktörü haline getirmenin gurunu yaşıyoruz.

09:01 Sigorta Gündemi

Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı ve TSB Başkan Yardımcısı Ahmet Yaşar, sürdürülebilirliğin en önemli unsurunun sigorta olduğunu söyledi

15 saat önce Sigorta Gündemi

Doğa Sigorta’nın İstanbul acenteleri, aileleriyle DoğaFest’te gönüllerince eğlendi. Festivale Doğa Sigorta yönetici ve çalışanları da katıldı.

19 saat önce Sigorta Gündemi

Unico Sigorta, Türkiye’nin dört bir yanından servis temsilcilerini bir araya getirdi ve 2024 hedeflerini paylaştı.

20 saat önce Sigorta Gündemi

AXA Türkiye, “Farklıyız, Fark Yaratmakta Kararlıyız” konseptli acente buluşmalarını Türkiye genelinde 8 bölgesine bağlı 9 ili kapsayan etkinliklerle tamamladı

20 saat önce Sigorta Gündemi

Neova Sigorta, veriden değer üretme yolculuğunda veri analitiği alanında dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden SAS ile iş birliğine imza attı.

21 saat önce Sağlık Sigortaları

Türkiye Sigorta, Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile yüzde 20 indirim fırsatıyla 16-25 yaş arasındaki gençlere yönelik kapsamlı bir hizmet sunuyor.

1 gün önce Sigorta Gündemi

Türk Reasürans kurucu Genel Müdürü ve DASK Genel Müdürü Selva Eren ile sohbetimizin üçüncü bölümünde bina tamamlama sigortalarını konuştuk.

1 gün önce Sigorta Gündemi

Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Korhan Kuyu, BMI Business School’un En Etkin 50 Teknoloji Lideri Listesi’nde yer aldı.

1 gün önce Bireysel Emeklilik

Bireysel Emeklilik (BES) ve sigorta sektörünün dinamik oyuncusu HDI Fibaemeklilik, YouTube kanalında yeni bir video serisini hayata geçirdi.