AcnTURK Sigorta acentelerinin iş birliğine ve gelişimine verdiği önemi vurgulayarak, başarılarını aktardığı il toplantılarını Türkiye'nin yedi bölgesinde gerçekleştirdi.

AcnTURK Sigorta Genel Müdürü Ali Murat Dişci ve Satış Direktörü Meltem Balkanlı'nın katılımıyla 17 ilde gerçekleştirilen toplantılara , 40 ilden  yaklaşık 1500 acente katılım gösterdi. AcnTURK Sigorta’nın 2023 yılı performansı değerlendirilirken, 2024 hedef ve stratejileri de paylaşıldı. İnovatif ürünlerin tanıtımının yapıldığı toplantılarda, şirketin en yeni ürünü olan 'Full Konut Sigortası' detaylı bir şekilde sunuldu ve sektör ihtiyaçlarına yönelik analizler paylaşıldı.

AcnTURK Sigorta Genel Müdür’ü Ali Murat Dişci, toplantılarda yaptığı konuşmalarda ‘Acenteler bize inanıyor ve bizimle yürümekten mutluluk duyuyor. AcnTURK Sigorta’yı birinci şirket olarak benimseyen acentelerin sayısı her geçen gün artıyor. Bu, trafik sigortası kesmeden satış yapan bir şirket için büyük başarıdır’’ sözlerine yer verdi.

Satış Direktörü Meltem Balkanlı ise “Acentelerimizin yanında olmaya ve işlerini kolaylaştıracak çözümler sunmaya, teknik personelin gelişimine ve kazançlarına katkı sağlayacak planlamalar yapmaya devam edeceğiz” diye açıklama yaptı.

Toplantıya katılan acentelerden  “AcnTURK Sigorta, sigortacılığımızda yeniliği temsil ediyor. Türkiye’de sigortacılığın gelişimine AcnTURK Sigorta’nın katkı yapılabileceğine inanıyor ve güveniyoruz” şeklinde yorumlar alındı.

Millî Reasürans 95 yaşını kutluyor Millî Reasürans 95 yaşını kutluyor

2023 YILI ŞU BAŞLIKLAR ALTINDA ÖZETLENDI:

-2000 acente açılışı ve genişleyen acente ağı,

-Bölge müdürlükleri ve il temsilciliği oluşturulmasıyla teknik ve hasar kadrolarının güçlendirilmesi

-2.6 milyar TL üretim hacmi

-Kasko sigortasında sektördeki başarı ve yerleşim

-İhtiyaca yönelik ürün ve şartların geliştirilmesi

-Sektördeki yenilikçi ürünlerin sunulması

-Teknik personele yönelik #AcnTURKTeknikKulüp planlaması aktarıldı.

Editör: Veli Karadeniz