Doğa Sigorta yönetim kadrosunu güçlendiriyor Doğa Sigorta yönetim kadrosunu güçlendiriyor

Esnaf ve aileleri için özel olarak tasarlanan bireysel emeklilik planını bu yılın başında satışa sunan Anadolu Hayat Emeklilik, esnafın sigorta bilincini artırmak amacıyla geliştirilen Esnafın Sigorta Bilincini Güçlendirme Girişimi (ESİB) projesine destek veriyor. Projeye destek sağlayan tek hayat sigortası ve bireysel emeklilik şirketi olarak sponsorlar arasında yer alan Anadolu Hayat Emeklilik, temmuz ayından bu yana 5 kez esnaf ve zanaatkârlar ile bir araya geldi. 

Bakırköy İstanbul Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği'nde düzenlenen eğitim programı kapsamında ücretsiz eğitim alan esnaf ve zanaatkârlar, "Esnafa Özel Emeklilik Planı" başta olmak üzere bireysel emeklilik ve hayat sigortası ürünleri hakkında bilgi sahibi oldu. Sigorta sektörü için en geniş katılımlı eğitim seferberliği olarak ifade edilen ESİB eğitimleri, yıl sonuna dek sürecek. Esnafın ihtiyaç duyduğu sigorta branşları ve ürünlerinin tanıtımının yapılacağı eğitimler ile çok sayıda esnafa ulaşılması hedefleniyor. 

ÇOK SAYIDA İLAVE AVANTAJLARA SAHİP OLMAK MÜMKÜN

Esnafın, gelir elde ettiği dönemdeki hayat standardını emeklilik döneminde de koruyabilmesi adına Esnafa Özel Emeklilik Planı” ürününe 250 TL’den başlayan aylık ödemelerle sahip olunabiliyor. Aynı zamanda ürün kapsamında sunulan ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmeti, Anadolu Sigorta ürünlerinde ve İş Kültür Yayınları’nda indirim, sosyal güvenlik danışmanlığı hizmeti, yatırım danışmanlığı bülteni ve anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirim gibi ayrıcalıklı ek faydalardan da yararlanabiliyor. Plana özgü sunulan bir diğer ayrıcalıklı avantaj ise, Anadolu Sigorta Bireysel Siber Güvenlik Sigortası ürününde katılımcılara sunulan yüzde 20 indirim imkânı. Bunun yanı sıra “Esnafa Özel Emeklilik Planı”na dahil olan katılımcılar belirli hayat sigortası ürünlerinden de indirimli faydalanabiliyor. “Esnafa Özel Emeklilik Planı” ürününe Türkiye İş Bankası şubeleri, Anadolu Hayat Emeklilik acenteleri, anadoluhayat.com.tr ve 0850 724 55 00 numaralı Müşteri Hizmetleri Merkezi üzerinden başvuru yapılabiliyor.

Editör: Hasan Burak Karadeniz