Hasar şirketine teşekkür mektubu Hasar şirketine teşekkür mektubu

Dünyada iki kıta arasında koşulan tek maraton olan İstanbul Maratonu’na sigorta sektörü de büyük ilgi gösterdi. Bu yıl “Yüzyılın Koşusu" sloganıyla 45’inci kez gerçekleştirilen maratonu bitiren Bupa Acıbadem Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli, İstanbul Maratonu bitiminde herkesi iyilik yapmaya çağırdı.

Benli’ni, sosyal medya platformu Linkedin hesabından yaptığı videolu paylaşımdaki mesjı şöyle:

“Herkese merhaba 45. İstanbul Maratonu’nu bitirdik sonunda. Bu sene koşarken biraz zorlandım. Hazırlanmadan geldim. Hatta akşam yatarken dedim ki sabahleyin belki kalkamam. Gece uyuyamadım bile. Ama iyi bir şey için konuşunca güç de buluyor insan. Bitirme hevesi geliyor. İyi bir şey yapmak için her zaman fırsat bulamıyoruz.”

Bupa Acıbadem ekibi olarak görevimizi yaptık. Sıra bağlantılarımızda… Hepinizden az-çok demeden yardımlarınızı bekliyoruz. Biz 30 tane akülü tekerlekli sandalye hedeflemiştik. Ancak bu hedefi geçeceğiz. Çünkü sizlerin desteğiyle de 2 katına çıkacağını umuyoruz. Çevremizde birçok kötülük var. Çok zor günler geçiriyoruz. Lütfen iyi şeylerin anlamını bilelim. İyi bir şey yapmak için her zaman fırsat bulamıyoruz. Buyurun biz de bu fırsatı sevgili arkadaşlarımıza dostlarımıza tanıyoruz. Yardımlarınızı bağışlarınızı bekliyoruz. Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği adına koştuk. Hepinize şimdiden teşekkürler.”

Videoyu izlemek için lütfen tıklayınız

Editör: Hasan Burak Karadeniz