SİGORTAMNEWS Haber Merkezi

BUPA Acıbadem Sigorta’da Genel Müdürü Gökhan Gürcan, görevini bir süre önce Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Atilla Benli’ye bırakıyor. Bu değişiklik Gürcan’ın sosyal medya üzerinden, çalışma arkadaşlarına yönelik yayınladığı veda paylaşımında anlaşıldı.

Gürcan’ın paylaşımında belirttiğine göre Atilla Benli, 1 Eylül itibariyle BUPA Acıbadem Sigorta’da Genel Müdürü olacak. Gürcan ise bu tarihten sonra BUPA Acıbadem’de Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürecek. Ayrıca BUPA Türkiye çatısı altında yer alan şirketler arası entegrasyonunu dizayn edecek olan Gürcan, BUPA Türkiye’nin strateji ve hedeflerinin icrasından sorumlu olmaya devam edecek.

Gürcan’ın çalışma arkadaşlarına yönelik yayınladığı veda paylaşımı şöyle:

“Sizlere yaptığım bilgilendirmelerde paylaştığım üzere BUPA Türkiye olarak hem sigortacılık, hem de sağlık hizmetleri alanında büyümeye, etkinliğimizi ve yaygınlığımızı arttırmaya; bu amaçla da yeni şirketler satın almaya, yeni şirketler kurmaya ve yeni iş kollarına girmeye çalışıyoruz. Tüm bu stratejileri hayata geçirebilmenin kolay olmadığı ise tabii ki hepimizin malumu, bu doğrultuda rol ve sorumlulukların dağılımının etkin ve verimli olabilmesi için sürekli olarak organizasyon dizaynları yapıyor, organizasyonumuzu tüm kademelerde farklı yetenekler ile kuvvetlendirmeye ve çeşitlendirmeye çalışıyoruz.”

BU AYRILIK DEĞİL

“Şimdi ise çok önemli başka bir organizasyon değişikliğinin yapılma vakti gelmiştir. Kudretimize uygun şekilde kuvvetimizi arttırabilmek için 13.5 yıldan beri büyük bir şevk, inanç ve mutluluk ile yürüttüğüm BUPA Acıbadem Sigorta Genel Müdürlüğü rolümü 1 Eylül itibari ile başka bir lidere devrediyor olacağım. Bu tabii ki bir ayrılık değil arkadaşlar, ancak odaklanabilmek için, kuvvetlenebilmek için, her sorumluluğu taşıma hırsımızdan vazgeçmek, omuzlarımızdaki yükü başkalarına devretmeyi bilmek gerekiyor. İşte ben de tam bunu yapmaya çalışıyorum bu kararım ile.”

Scooter Kullanıcıları İçin Sürüş Sigortası Scooter Kullanıcıları İçin Sürüş Sigortası

SİGORTACILIK OPERASYONLARI İÇİNDE DAHA AZ OLACAĞIM

“1 Eylül 2023 sonrasında da sizlerle Yönetim Kurulu Başkanı sıfatım ile birlikte olmaya, kurduğumuz hayali hayata geçirebilmek için stratejik koordinasyonu yürütmeye, sanal yapılanmalarını tamamladığımız alanlarda şirketleşme yolculuğunu yönetmeye, BUPA Türkiye çatısı altında yer alan şirketler arası entegrasyonunu dizayn etmeye ve BUPA Türkiye’nin strateji ve hedeflerinin icrasından sorumlu olmaya devam edeceğim. Ama artık sigortacılık operasyonlarının içinde çok daha az olacağım.”

ÜSTÜN FAYDALAR SAĞLAYACAKTIR

“Bıraktığım sorumlulukları 1 Eylül 2023 itibariyle aramıza katılacak olan Atilla Benli Bey yürütüyor olacaktır. Birçoğunuzun kendisini tanıdığını biliyorum. Atilla beyin, kişisel değerleri, engin tecrübeleri ve bilgi birikimi ile BUPA Acıbadem Sigorta şirketine üstün faydalar sağlayacağına inancım tam. Aramıza katıldığı gün onu size ‘hoş geldiniz’ bilgilendirmem ile daha detaylı tanıtıyor olacağım. Genel Müdür olarak sizlere daha duygusal bir veda mesajı da tabi ki göndereceğim, ancak şimdiden bana kattıklarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.”

Editör: Veli Karadeniz