Scooter Kullanıcıları İçin Sürüş Sigortası Scooter Kullanıcıları İçin Sürüş Sigortası

Global sağlık grubu Bupa’nın üst düzey yöneticileri, entegre sağlık hizmetlerindeki yatırımlarını geliştiren Bupa Türkiye’nin büyüme stratejilerini değerlendirirken, yeni yatırımlarını yerinde inceleyerek projelere tam desteklerini gösterdiler. 
Sağlık sigortacılığı alanında odaklanmış ve teknoloji çözüm ortaklığı sunan CGM Türkiye’nin satın alınması, ağız ve diş sağlığı alanındaki klinik yatırımları hakkında bilgi alan Bupa Grubu üst yönetimi, aynı zamanda Bupa Türkiye üst yönetimiyle dijital dönüşüm planlarını ve sürdürülebilir büyüme hedefleri doğrultusunda gelecek yıllarda hayata geçirilecek stratejilerini görüştüler. Bupa’nın hem İngiltere’deki merkez ofisinden hem de ELA (Avrupa ve Latin Amerika) bölgesinden katılım sağlayan üst düzey yöneticileri Türk misafirperverliğini deneyimledikleri İstanbul’da keyifli vakit geçirdiler.  
Yatırımlara ve Büyümeye Devam
Bupa’nın global olarak hem Türkiye’ye hem Bupa Türkiye’ye duyduğu güven ile “yatırımlara ve büyümeye devam” mesajı verilen toplantılarda liderler, Bupa Türkiye’nin genel yapısı ve iş süreçlerini daha yakından gözlemleme imkânı buldular. Bupa Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gürcan ev sahipliğinde gerçekleşen iki günlük organizasyonda, Bupa Grubu üst yönetimi tarafından verilen mesajlar şöyle oldu: 
Bupa Global Yönetim Kurulu Başkanı Roger Davis: 
“Bupa Türkiye hedeflerin ötesinde büyüyor”
Pandemiden bu yana yaşanan zorluklara rağmen Bupa Türkiye beklentilerin de üzerinde başarı yakaladı. Hedeflenen finansal sonuçların ötesine geçti. Zorlukların yaşandığı zamanlarda bu başarıları elde etmek gerçekten kolay bir iş değildir. Müşteri memnuniyeti tarafında sıra dışı adımlar atıldı. Çalışan bağlılığında ise Bupa’nın var olduğu pazarlarda bir rekor kırıldı. Yaptığımız hem kamusal görüşmelerde hem de edindiğimiz detaylı izlenimler Türkiye’nin tarihsel olarak ne kadar güçlü ve dayanıklı bir ülke olduğu gerçeğini bir kez daha pekiştirdi. Bupa Grubu olarak burada desteğimizi sonuna kadar hak eden bir ülke ve başarılı bir ekip görüyor; bugüne dek yaptıklarınız için sizleri tebrik ediyoruz. Bundan sonra aynı şekilde çalışmaya ve başarılara imza atmaya devam edeceğiz. 
Bupa Grup CEO’su Iñaki Ereño: 
“Bupa Türkiye’nin geleceği beni heyecanlandırıyor”
Her gün müşterilerimize olağanüstü hizmet sunmaya kararlı olan bu tutkulu liderlik ekibiyle bir arada olmak benim için çok değerliydi. Şubat 2023'teki yıkıcı deprem dahil, birçok zorluğu aştılar ve birbirlerine olan bağlılıklarını görmek harikaydı. Entegre bir sağlık modeline geçerken müşteri deneyimini sürekli iyileştiren ve dijitalleşme fırsatlarına odaklanarak büyümeye devam eden Bupa Türkiye’nin geleceği beni heyecanlandırıyor.  
Bupa ELA Bölgesi CEO’su Iñaki Peralta: 
“Bupa sağlığın geleceğini dönüştürüyor”
Türkiye'de geçirdiğimiz bu muhteşem günlerde hayalimizin nasıl büyüdüğünü ve Bupa Türkiye'nin önde gelen bir entegre sağlık şirketi haline geldiğini görmek beni çok mutlu etti. Bupa Türkiye’nin teknolojik çözümlere odaklanmış bir şirket olan CompuGroupMedical Türkiye'yi satın alması şirketin sağlık ve wellness hizmetlerini başlatmasını ve teknoloji sinerjilerine ulaşmasını sağlayacak. Türkiye büyüyen bir pazar ve yaptığımız ziyaretlerle de ülkedeki büyüme potansiyelinden çok etkilendik. Gökhan Gürcan ve Bupa Türkiye'nin harika ekibiyle gurur duyuyoruz.
Bupa Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gürcan: 
“Bupa’nın Türkiye’ye olan güveni ile hedeflerimize emin adımlar ile yürüyoruz”

Editör: Hasan Burak Karadeniz