AgeSa Haberleri

AgeSa haberleri ve güncel AgeSa gelişmeleri, AgeSa ile ilgili tüm video, AgeSa fotoğrafları ve AgeSa haberleri Sigortam News Sigorta Haberleri ve Sigorta Sektöründeki Yeni Gelişmeler sitemizde


Bireysel Emeklilik

Sabancı Holding ve Ageas iştiraki olan AgeSA, ecoDrone Tohum Topu iş birliğinin kapsamına iki yeni uygulama daha ekledi.

Bireysel Emeklilik

AgeSA, SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri’nde “Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları” kategorisinde Altın Ödül’e layık görüldü.

Bireysel Emeklilik

AgeSA, üniversite öğrencileri ve genç profesyonellerin oylarıyla belirlenen En Gözde Şirketler listesinde bu yıl da sektör lideri oldu.

Sabancı Holding ve Ageas iştiraki olan AgeSA, yeni reklam kampanyasında BES ile yatırım yapmanın avantajlarını mizahi bir dille anlatıyor.

Sabancı Holding ve Ageas iştiraki olan AgeSA, Mart ayından itibaren işe alım süreçlerine yapay zekâyı da dahil etti.

SabancıDx, AgeSA ve Bulutistan, Türk mühendislerin 8 aylık çalışmasıyla Türkiye’nin en büyük bulut dönüşüm projelerinden birine imza attı.

Sabancı Holding ve Ageas iştiraki olan AgeSA, AgeSA Mobil ve internet sitesinde sunduğu sesli yönlendirme hizmetiyle ödül aldı

Bireysel Emeklilik

AgeSA Mobil’den toplu ödeme yapan, açık vade hesabını kapatan, iletişim izni verenler çekilişle birbirinden güzel hediyeler kazanıyor.

Bireysel Emeklilik

Sabancı Holding ve Ageas iştiraki olan AgeSA, ecording iş birliğiyle, 18 yaş altı her yeni BES müşterisi için bir tohum...

Sigorta Gündemi

AgeSA, 2021 yılında kurduğu “Her Yaşta Fonu” ile 7 sivil toplum kuruluşuna ve 12 projeye, 1.5 milyon TL hibe desteği...

Bireysel Emeklilik

AgeSA, İş Teknolojileri tarafından geliştirilen Bi’Tıkla Online Satış ile bireysel emeklilik planı satışlarını online olarak tamamlama imkanını sunuyor.

Sigorta Gündemi

Sabancı Holding ve Ageas iştiraki olan AgeSA, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü özel bir kampanyayla kutluyor.