Allianz türkiye Haberleri

allianz türkiye haberleri ve güncel allianz türkiye gelişmeleri, allianz türkiye ile ilgili tüm video, allianz türkiye fotoğrafları ve allianz türkiye haberleri Sigortam News Sigorta Haberleri ve Sigorta Sektöründeki Yeni Gelişmeler sitemizde


Sporun Sigortası

Mete Gazoz’un henüz üç yaşında eline aldığı ok ve yayla başlayan, rakipleri kadar kendisiyle de mücadele ettiğim “Mete” belgeselinde anlatıldı.

Sigorta Gündemi

Allianz Tower ve Allianz Kampüs’ün ardından, Allianz Türkiye’nin tüm bölge ofisleri ‘Yeşil Ofis’ oldu.

Sigorta Gündemi

Allianz Türkiye ‘Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nde ‘Bir Kız Gelecek’ ile özel ödülün sahibi oldu.

İnsurtech

Allianz Türkiye’nin, start-up’larla iş birlikleri kurduğu HackZone Scale Up Accelerator Programı başarılı projelerle tamamlandı.

Allianz Türkiye’nin ana sponsoru olduğu, Dünya ve Avrupa Şampiyonu Milli Taekwondocu Merve Dinçel’in hayatı belgesel oldu.

Allianz Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen ‘Türkiye'nin En İyi İşverenleri’ listesine üç yıl üst üste girmeye hak...

Başarılı performanslarıyla dikkat çeken, Türkiye’nin En Etkin 50 Teknoloji Lideri belirlendi.

Hayat ve Özel Emeklilik

Allianz Türkiye, kritik hastalık, ameliyat ve maluliyet risklerini de on yıllık süre ile teminat altına alan ‘Her An Yanında Hayat...

Sigorta Gündemi

Allianz Türkiye Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Evren Ayorak, “Yılın CIO’su” ödülünü kazandı.

Sigorta Gündemi

“Bir Kız Gelecek” adlı kurumsal sosyal sorumluluk programını yürüten Allianz Türkiye, “Eğitimde Fırsat Eşitliği” kategorisinde ödüllendirildi.

Sigorta Gündemi

Allianz Commercial tarafından gerçekleştirilen yıllık küresel iş dünyası riskleri araştırması Allianz Risk Barometresi'nin 2024 sonuçları açıklandı.

Yaşam

Allianz Türkiye, Koruncuk Vakfı ile başlattığı kurumsal sosyal sorumluluk programı “Bir Kız Gelecek” için özel bir reklam kampanyası hazırladı.