TÜRKİYE SİGORTA Haberleri

TÜRKİYE SİGORTA haberleri ve güncel TÜRKİYE SİGORTA gelişmeleri, TÜRKİYE SİGORTA ile ilgili tüm video, TÜRKİYE SİGORTA fotoğrafları ve TÜRKİYE SİGORTA haberleri Sigortam News Sigorta Haberleri ve Sigorta Sektöründeki Yeni Gelişmeler sitemizde


Sigorta Gündemi

Türkiye Sigorta’nın 2024 yılının ilk yarısının prim üretim rakamları açıklandı. Bu dönemde yüzde 107 büyüyen şirket, 50.4 milyar TL prim...

Sigorta Gündemi

Türkiye Sigorta, Ankara’dan sonra İstanbul’da düzenlediği toplantıda iş ortakları brokerlerle bir araya geldi.

Sigorta Gündemi

Türkiye Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası ürünü, seyahatler sırasında sigortalının sağlığını ve kayıplarını güvence altına alıyor.

Sigorta Gündemi

Türkiye Sigorta, acente ve brokerlerinin çalışanlarına özel hazırladığı yeni kampanya ile sektörün de güvencesi oluyor.

Sigorta Gündemi

Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik’in 4. Olağan Genel Kurul Toplantıları, 6 Haziran 2024 tarihinde, genel müdürlük binasında gerçekleştirildi.

Sigorta Gündemi

Türkiye Sigorta, Nisan ayında inşaat ve montaj sigortaları düzenleyen şirketlerden yaklaşık 2 kat daha fazla poliçe üreterek büyük bir başarıya...

‘İş Yeri Ekstra Sigortası’ iş yeri sahiplerinin karşılaşabileceği birçok riske karşı hızlı ve etkili çözümler sunuyor.

Türkiye Sigorta, Genç Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile yüzde 20 indirim fırsatıyla 16-25 yaş arasındaki gençlere yönelik kapsamlı bir hizmet sunuyor.

Türkiye Sigorta, engelli bireylerin hayatını kolaylaştırmak için aldığı aksiyonlara bir yenisini daha ekleyerek web sitesini engelliler için uygun hale getirdi.

Sigorta Gündemi

Türkiye Sigorta’nın Ampute Milli Sporcularına desteğini anlatan reklam filmi ‘Engel Tanımayanlar’ yayına girdi.

Türkiye Sigorta, ülkemizde tarım alanında güvence sunan önemli kurumlardan olma özelliğini devam ettiriyor.

Türkiye Sigorta’nın mobil uygulamasını günlük 200 bin kişi ziyaret ediyor. Kullanım oranı geçen yıla kıyasla yüzde 110 artış gösterdi.