Alanının uzman acentelerinden biri olan Maksimal Sigorta ile yapılan iş birliğiyle müşteri portföyünü genişlettiklerini söyleyen Monopoli Sigorta kurucu ortağı Erol Esentürk, “Aramıza katılan her acentenin tecrübe ve bilgi birikimi ile birlikte sektörümüz için daha da değerli işler yapacağımıza inancımız artıyor. Özellikle sektörün uzman risk yönetim danışmanlarından oluşan Maksimal Sigorta ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğimiz bizim için ayrı bir mutluluk kaynağı” diye konuştu.

Maksimal Sigorta’nın kurucularından Metin Tayar ise Monopoli Sigorta ve Maksimal Sigorta’nın bir araya gelişinden çok mutlu olduklarını dile getirdi. Tayar, “2023 yılında eşimin yurtdışında çalışmaya başlaması, çocuklarımızın da yurt dışında bulunmaları ve bu işin ilgilerini çekmemiş olması sebebiyle yeni bir iş birliği ile ilerleme kararı verdim. Benim için buradaki önemli husus, kurumsal ve bireysel sigortalılarımızın aynı hizmet kalitesinde servis alabilmeleri ve çalışma arkadaşlarımın rahat görev yapabilecekleri bir ortamda mesailerine devam edebilmesi oldu” dedi.

Allianz Türkiye 3. kez  Türkiye’nin En İyi İşvereni Allianz Türkiye 3. kez Türkiye’nin En İyi İşvereni

“Monopoli Sigorta’yı bu tip iş birlikleri konusunda, operasyonel, idari ve hukuksal sağlam bir altyapıya sahip olması, daha önce de tanımış olduğum şirket ortağı ve yöneticisi Erol Esentürk ve İzzet Bonofiyel’in sektördeki deneyimleri, güven veren ve prensipli bir çalışma uygulamalarına sahip olmaları sebebiyle tercih ettim” diyen Tayar, “Artık Monopoli Sigorta ailesi içinde her zamanki hizmet kalitemizle, mevcut ve yeni ekip arkadaşlarımızın desteği ile daha fazla katma değer yaratan hizmetler sunacağız” vurgusu yaptı.

İnovatif ve uzman vizyonu ile talep ve ihtiyaçlara uygun kişiye özel hizmet sunan Monopoli Sigorta’nın, 20 yılı aşkın deneyimi ve insan odaklı tavrını yeni dönemde de öncü olacağı yeni uygulamalar ile geliştirmeye devam edeceği bildirildi.

Editör: Veli Karadeniz