AgeSA en gözde şirketler arasında sektör lideri AgeSA en gözde şirketler arasında sektör lideri

Sağlık, hayat ve bireysel emeklilik sigortası branşlarında sürdürdüğü sigortacılık faaliyetleri ile bireylerin sadece zor günlerinde değil, hayatları boyunca yanlarında olmayı hedefleyen QNB Sigorta, sadece çalışanlarının ve müşterilerinin yanı sıra, tüm insanlığın ve dünyanın iyiliğini hedefliyor. QNB Sigorta, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak hedefiyle sürdürülebilirliği ve kurumsal sosyal sorumluluğu odağına alarak çalışmalarını yürütüyor.

Sosyal, ekonomik ve çevresel alanlardaki QNB Sigorta değerleri kapsamında marka, gönüllü çalışanlarıyla birlikte sosyal sorumluluk projeleri hayata geçiriyor. QNB Sigorta son olarak, sağlıklı ve aktif bir yaşamı desteklemek amacıyla kullanıcılarının adımlarını kaydederek sosyal sorumluluk kampanyaları için bağışa dönüştüren Help Steps platformuna destek verdi. Help Steps aracılığıyla Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) için başlatılan bağış kampanyasına katılım gösteren QNB Sigorta çalışanları, 2 ay boyunca Help Steps ile yürüyerek adımlarını iyilik için attı.

QNB Sigorta Genel Müdürü Pınar Kuriş önderliğinde, çeşitli departmanların yönetici ekipleriyle oluşturulan 10 gönüllü ekipten 137 kişinin 2 ay gibi kısa bir sürede attığı toplam 150 milyon adım, AÇEV için bağışa dönüştürüldü.

Editör: Veli Karadeniz