Türkiye’nin en büyük entegre endüstri grubu SOCAR Türkiye’nin grup şirketlerinden SOCAR Sigorta ve Reasürans Brokerliği, dünyanın önde gelen sigorta ve reasürans piyasası olan Lloyd’s’da yetkili broker olarak iş yapma yetkisini aldı. SOCAR Broker, bugüne kadar dünya genelindeki 300 bini aşkın broker arasında sayılı kurumun elde ettiği Lloyd’s lisansı ile küresel oyuncular arasına katıldı.

TARSİM heyetinden Edirne’ye ziyaret TARSİM heyetinden Edirne’ye ziyaret

Türkiye’de bu alanda yerleşik olarak faaliyet gösteren 195 broker arasında Lloyd’s lisansına sahip 4. kurum olan SOCAR Broker, Lloyd's brokeri olarak elde ettiği itibarın yanı sıra geniş bir sigorta ve reasürans havuzuna erişim yetkisi ile müşterilerine daha kapsamlı bir hizmet sağlayacak.

SOCAR Broker, uzman kadrosu ile SOCAR Türkiye grup şirketleri ve paydaşları başta olmak üzere tüm müşterilerine sigorta ve reasürans brokerliği hizmetleri sunuyor. Yerel ve uluslararası sigorta piyasasındaki en güvenilir şirketlerle anlaşmalar yapan SOCAR Broker, kurumsal ve bireysel müşterilerine piyasadaki en iyi şart ve teminatlarda sigorta ve reasürans çözümleri getiriyor.

Editör: Veli Karadeniz