VHV Sigorta, şirketin ürün ve hizmetlerini yeni marka konumlandırmasına uygun olarak sunmak ve müşterilere ve iş ortaklarına daha iyi hizmet vermek için web sitesini güncelledi.

VHV Sigorta'nın pazarlama iletişimi stratejisi, http://www.vhvsigorta.com.tr ‘nin yeniden tasarlanmasına rehberlik etti. Hızı, sade tasarımı ve kullanıcı dostu içeriğiyle öne çıkan web sitesi, birçok ekran boyutunda çalışabiliyor ve mobil kullanıcıların ihtiyaç duyabilecekleri ürün ve hizmetlerle ilgili bilgilere her an ulaşabilmelerini kolaylaştırıyor. Yeni web sitesi, iş ortaklarına ve müşterilere şirketin Türkiye'deki ve dünyadaki yapısı hakkında bilgi vermenin yanı sıra, kökleri Almanya'ya dayanan ve yüzyılı aşkın sektör deneyimine sahip VHV markasının gücünü ve deneyimini de gözler önüne seriyor.

Güvenlik Donanımı Yönetmeliği 2. el otoyu vurdu mu? Güvenlik Donanımı Yönetmeliği 2. el otoyu vurdu mu?

VHV Sigorta CEO'su Fatih Ağacık, “Yeni dijital evimizi iş ortaklarımız ve müşterilerimize tanıtmaktan büyük heyecan duyuyoruz” diyerek yeni web sitesinin sadece şirketin nasıl geliştiğinin bir yansıması olmadığını, aynı zamanda şirketin müşterileri, iş ortakları ve paydaşları için benzersiz bir deneyim sunma konusundaki kararlılığının bir göstergesi olduğunu ifade etti. Ağacık, sözlerine şöyle devam etti: “VHV Sigorta gelişmeye ve ayak izini genişletmeye devam ederken, web sitemiz başarılarımızın, değerlerimizin ve gelecek hedeflerimizin iletişiminde çok önemli bir rol oynayacak.”

VHV Türkiye COO'su Mahir Çipil ise “Tamamen yenilenen web sitemizin VHV Sigorta'yı tanımlayan yenilikçilik ruhunu somutlaştıracağına ve güçlü bir kullanıcı deneyimi sunacağına inanıyoruz. Yeni web sitemiz aracılığıyla başta müşterilerimiz ve iş ortaklarımız olmak üzere tüm kullanıcılarımızla dijital etkileşimimizi artırmayı hedefliyoruz. Bu aynı zamanda sade tasarımı ve teknik özellikleri sayesinde tüketicilerin ihtiyaç duydukları bilgilere daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlayacak” şeklinde konuştu.

Editör: Yaren Akkuş