SİGORTAMNEWS / ÖZEL

Türkiye’nin en köklü kurumsal spor etkinlikleri arasında yer alan turnuva, bu yıl da yerli ve yabancı 64 oyuncunun kıyasıya mücadelesine sahne olacak. Türkiye’nin en köklü spor organizasyonlarından biri olan ‘Uluslararası Sigortacılar Tenis Turnuvası’nın 36’ıncısı bu yıl 7-9 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek.

Miltaş-Suadiye Spor Tesisleri’nde düzenlenecek turnuvaya yerli piyasanın yanı sıra çok sayıda uluslararası şirket de katılacak. Üç gün sürecek turnuvada 32 takım, 64 sporcu raket sağlayacak.

İşte Tenis Turnuvası’nın finalistleri İşte Tenis Turnuvası’nın finalistleri

Uzun yıllardır gerek yurt içinde gerek yurt dışında ilgiyle izlenen Turnuva sayesinde Türkiye sigorta piyasası ile ilgili yabancı reasürör ve brokerler, sigorta şirketleriyle farklı bir atmosferde bir arada olma fırsatı buluyor. 1986 yılından bu yana düzenlenen Uluslararası Sigortacılar Tenis Turnuvası Türkiye’nin en uzun süreli kurum etkinliği olma özelliği taşıyor.

Turnuva hakkında bilgi veren Millî Reasürans Genel Müdürü F. Utku Özdemir “Millî Reasürans olarak ülkemizin sürdürülebilir kalkınması için çalışırken, sektörümüzün gelişimi konusunda da önemli bir sorumluluk üstleniyoruz. Düzenlediğimiz eğitimlerin yanı sıra spor ve kültür sanat alanında hayata geçirdiğimiz uzun soluklu projeler önemli bir farkındalık sağlıyor. Ayrıca tüm faaliyetlerimiz gibi sürdürülebilirlik temel anlayışıyla hayata geçirdiğimiz bu çalışmalar toplumsal kalkınmayı da destekleme amacı taşıyor. Uluslararası Sigortacılar Tenis Turnuvası da 36 yıldır keyifle düzenlediğimiz etkinliklerden biri. Kuruluşundan bu yana yüzlerce çocuğun ve gencin faydalandığı Miltaş Spor Tesislerimiz, bu etkinlikle Türkiye ve uluslararası piyasadan birçok sigortacı, reasürör ve brokeri bir araya getiriyor” dedi.

Miltaş-Suadiye Spor Tesisleri’nde 7 Haziran Cuma günü başlayacak turnuvanın ilk gün programı şöyle:

Program

Editör: Sevil Gümrükçü