İş Bankası ve Anadolu Sigorta’dan Türkiye’de bir ilk İş Bankası ve Anadolu Sigorta’dan Türkiye’de bir ilk

Ana Sigorta, çalışan memnuniyeti ve iş yeri kültürü alanındaki öncü, yenilikçi çalışmalarıyla birlikte çalışan memnuniyetinde elde ettiği üstün sonuçlarla Great Place To Work’un ‘Herkes İçin Harika İş Yeri’ kriterlerinde en iyi performansı gösteren şirketler arasında yaptığı değerlendirmede Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi’ne girmeye hak kazandı.Ana Sigorta G M Y Canan Y Lmaz

Bu yıl Türkiye’den 600’ü aşkın şirketin değerlendirildiği çalışmada listeye giren 90 şirketin ödülleri geçtiğimiz günlerde yapılan bir törenle sahiplerine verildi. Ana Sigorta Mali İşler Aktüerya, İnsan Kaynakları, Eğitim ve Performans birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Canan Yılmaz, "Geçtğimiz Ocak ayında aldığımız Great Place To Work® Sertifikası, bu alanda gösterdiğimiz yoğun çabanın ve kazandığımız başarının sadece yerel değil, uluslararası düzeyde de farkedilmesini sağladı. Bu kez aldığımız ödül ise Ana Sigorta’yı çalışma arkadaşlarımızın yaptıkları işlerden gurur duyduğu, güçlü takım ruhuna sahip bir şirket olarak tescilledi. Bu sonuç bizleri olağanüstü mutlu etti. Bizi bu başarıya götüren tüm ekip arkadaşlarımızla gurur duyuyor, iyi ki varsınız diyorum” dedi.

EN İYİ İŞVERENLER, KRİZİ EN BAŞARILI YÖNETENLER OLDU

Çalışan deneyiminin çalışanlar için tutarlı seviyede pozitif bir deneyim olması anlamına gelen ‘For All’ kriterlerinde en iyi performansı gösteren şirketlerin En İyi İşveren Listesi’nde yer bulduğu Great Place To Work® Türkiye Raporu’nda, zorlu ekonomik koşullara da dikkat çekilerek, “En iyi işverenler bu stresli durumu, inovatif yaklaşımlar, etkin liderlik uygulamaları, açık iletişim ve refah programlarıyla yönetmeyi başardı. Yani bu yılki gibi kriz dönemlerinde, çalışanlarını güvence altında hissettirmeyi başaran şirketler bu krizi daha iyi yönettiler” ifadelerine yer verildi.

Editör: Veli Karadeniz