Sigorta sektörünün yenilikçi temsilcilerinden Ana Sigorta, geçtiğimiz hafta geleneksel strateji toplantısını ve şirket yemeğini Cumhuriyet’in 100. yılına özel bir temada düzenledi. Etkinlik, şirketin tüm çalışanlarını bir araya getirdi. 2024 yılı strateji ve aksiyonlarının ele alındığı strateji toplantısı Tarihi Pera Palas Otel’de gerçekleştirilirken, Yönetim Kurulu üyelerinin de katılım sağladığı Cumhuriyet yemeği tüm çalışanlarla birlikte Orient Express Restoran’da gerçekleşti.

TSB’de ikinci Uğur Gülen dönemi TSB’de ikinci Uğur Gülen dönemi

YENİLİKÇİ STRATEJİLER, GÜÇLÜ YARINLAR

Pera Palas Otel’de 13-14 Ekim tarihlerinde gerçekleşen strateji toplantısı, Cumhuriyet’in 100. yılına özel bir tema taşıdı. Prof. Dr. Sinan Canan’ın da konuşmacı olarak yer aldığı toplantının ardından katılımcılar, Atatürk’ün odasını gezme fırsatı buldu ve otel ile döneme dair bilgiler edindi.

Şirketin 2024 stratejilerini ve sektör trendlerini detaylı bir şekilde ele aldığı toplantıya ilişkin Ana Sigorta Genel Müdürü Arda Tuncay şu değerlendirmelerde bulundu: “Cumhuriyetimizin 100. yılında, sigorta sektöründe yenilikçi ve sürdürülebilir stratejilerimizi gözden geçirme ve Cumhuriyetimizin değerlerini bir kez daha anma fırsatı bulduk. Yenilikçi stratejilerimize ve güçlü yarınları inşa etme hedefimizde rehber aldığımız bu değerleri gelecek nesillere taşıma sorumluluğuna sahip olduğumuzun bilincindeyiz. Büyük hedefleri olan ve ortak değerlerde buluşan dinamik ve heyecanlı ekibimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduk”.

CUMHURİYET YEMEĞİ

Toplantının hemen ardından, tüm çalışanların da dahil olduğu Cumhuriyet yemeği Orient Express Restoran’ın tarihi atmosferinde gerçekleşti. Gecenin temasına uygun olarak dağıtılan dönemin aksesuarlarıyla katılan çalışanlar, yemekte hem Cumhuriyet'in kuruluş yıllarının atmosferini hissettiler hem de coşkulu anlar yaşadılar.

Editör: Veli Karadeniz