SİGORTAMNEWS / Bülten

Ana Sigorta, 16-60 yaş arası bireylere özel fiyat avantajıyla sunduğu Yatarak Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) ürününü Temmuz ayında da sabit fiyatlarla sigortalılarla buluşturmaya devam ediyor. 60 ilde ve yaklaşık 600 anlaşmalı özel sağlık kuruluşunda fark ücreti ödemeden tedavi imkânı sunan bu avantajlı ürün, sigortalıların hayatını kolaylaştırma noktasında önemli bir rol oynuyor.

Yatarak TSS ürünü, “Yatarak TSS+1”ile ihtiyaca göre tasarlanmış alternatif bir plan daha sunuyor. Her biri yatarak tedavi masraflarını yüzde 100 karşılayan bu planlardan Yatarak TSS+1, aynı zamanda yılda bir defa ayakta tedavi hizmetine de erişim sağlıyor. Ana Sigorta bu ürünleri ile birlikte, düşük primlerle kaliteli ve yüksek standartlı sağlık hizmetlerine erişim sağlarken, aynı zamanda geniş kapsamlı asistans hizmetleri ve özel hastane-doktor seçme imkânı da sunuyor.

Ücretsiz Check-up ve Geniş Kapsamlı Ek Hizmetler

Ana Sigorta, Yatarak TSS ve Yatarak TSS +1 Ayakta Plan ürünü kapsamında tüm yeni sigortalılara ücretsiz check up paketi hediye ediyor. Ürünün ek hizmetleri arasında yılda 3 defa online diyetisyen, psikolog, doktor görüşmesi, diş check-up paketi gibi geniş kapsamlı hizmetler de bulunuyor.

Düşük primlerle kaliteli ve yüksek standartlarda sağlık hizmeti

Ana Sigorta Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Canan Yılmaz, ürünle ilgili görüşlerini aktardı ve “Avantajlı sağlık sigortası ürünümüz, bireylerin sağlık ihtiyaçlarını en yüksek kalitede ve en uygun maliyetle karşılamak için tasarlandı. Müşterilerimize değer katan, geniş kapsamlı ve yenilikçi hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Yatarak Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünümüz ile bu hedefimizi bir kez daha gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz. Ürünümüz, müşterilerimizin geniş bir ağda, düşük primlerle kaliteli ve yüksek standartlarda sağlık hizmetine erişimini sağlıyor” dedi.

Türkiye Sigorta’dan sağlık çalışanlarına özel indirim Türkiye Sigorta’dan sağlık çalışanlarına özel indirim

Yatarak TSS’nin ailenin tüm bireylerini kapsayan ve belirli kriterler dahilinde yenileme garantisine de sahip bir ürün olduğunun altını çizen Yılmaz şunları söyledi: “Ürünümüz sadece sigortalılarımıza değil, aynı zamanda 0-24 yaş arası çocuklarına ve yeni doğan bebeklere de yönelik. ANA Sigorta olarak, sigortalılarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunmayı sürdüreceğiz.”

Editör: Yaren Akkuş