BES artık banka kredilerinde teminat gösterilebilecek BES artık banka kredilerinde teminat gösterilebilecek

Anadolu Hayat Emeklilik, “Sizin de Anadolu Hayat Emeklilik’ten bireysel emekliliğiniz olsun, yüzde 30 devlet katkısıyla içiniz rahat, geleceğiniz güvende olsun!” sloganıyla duyurduğu “Gördüğünüz An Tanırsınız” isimli yeni reklam filmini yayınladı.

Reklam filmi, gelecek kaygısı taşırken anın tadını çıkarmayı unutan kişilere hem duygusal hem esprili bir yaklaşımla geleceği bugünden planlamanın değerini, birbirinden farklı yaşam tarzlarına sahip karakterler üzerinden gösteriyor. Reklam filminde; yoga yapan bir kadın, çocuğuyla vakit geçiren bir baba ve iş çıkışı arkadaşlarıyla akşam yemeğinde buluşan bir çalışan gibi hayatın içinde farklı rollere sahip kişiler için bireysel emeklilik ürününün sağladığı rahatlık işleniyor.

Şirket, Bireysel Emeklilik Sistemi’ne Anadolu Hayat Emeklilik tecrübesiyle dahil olmanın avantajını, katılımcılarının hayatını kolaylaştıran ürün ve hizmetlerine değinerek anlatıyor. Filmde, bireysel emeklilik birikiminin otomatik yönetilmesini isteyen Anadolu Hayat Emeklilik katılımcılarının tercih ettiği robot fon uygulaması Fonmatik Robo, 18 yaşından küçüklere uygun bireysel emeklilik ürünü Çocuğum için BES ve bireysel emeklilik işlemlerinin kolayca takip edilebildiği mobil uygulama AHE Mobil gibi ürün ve hizmetler ön plana çıkarılırken devlet katkısının önemine de dikkat çekiliyor.

Yaşadığımız anların tadını keyifle çıkarabilmek için geleceğe yönelik bir adım atmanın önemini vurgulayan reklam filmi, Havas İstanbul imzası taşıyor. Filmin prodüksiyon sürecini Autonomy üstlenirken, yönetmen koltuğunda Enis Baruh oturuyor.

Künye Bilgisi:     

Reklamveren: Anadolu Hayat Emeklilik
Reklamveren Yetkilisi: Tuğba Öcal, Deniz Yaşar, Büşra Nur Demir, Emre Kaynarpınar, Merve Simge Kent, Almina Erdoğar, Ömer Kaya, Tuğba Sakarkaya.
Reklam Ajansı: Havas İstanbul
CCO: Volkan Dalkılıç
Kreatif Direktör: Kutsal Bayraktar
Kreatif Ekip Liderleri: Hakan Karakurt, Buse Aksaç
Kreatif Ekip: İdil Eda Altunışık, Atakan Büyükçula, Nihan Adıyaman, İlkay Öztürk, Ali Akçay
Trafik Direktörü: Ayfer Ören
Strateji Direktörü: Kaan Taylak
Müşteri İlişkileri Grup Direktörü: Yağmur Erengül
Müşteri İlişkileri: Özge Asan, Ece Özmet, Burcu Küçük, Ozan Tolin, Şenay Duman
Sosyal Medya Direktörü: Işıl Şahin
Sosyal Medya Ekibi: Hayri Semerci
Grafik Ekibi: Hasan Yıldırım, Betül Saykan
Prodüksiyon Ekibi: Sıla Salgın, Doğaç Aktan
Yapım Şirketi: Autonomy
Yönetmen: Enis Baruh
Editör: Ulaş Şimşek
Post Prodüksiyon: ToniEffects
Müzik Düzenleme: AudioKollektiv – Ozan Hatipoğlu

Reklam filmi aşağıdaki link üzerinden izlenebilir.
https://www.youtube.com/watch?v=TRkRTmA0zq4

Editör: Veli Karadeniz