Beşiktaş Başkan Adayı Serdal Adalı’nın yönetim listesinde yer alan Orhan Özalp, hedeflerinin sportif başarının yanı sıra geleceğini sigorta altına alan bir Beşiktaş yaratmak olduğunu söyledi.

AcnTURK Sigorta adını ‘Es-Es’in formasına yazdırdı AcnTURK Sigorta adını ‘Es-Es’in formasına yazdırdı

Finans sektörünün önemli isimlerinden olan Orhan Özalp, 2019’dan bu yana üstlendiği Deutsche Bank A.Ş. Türkiye Ülke Müdürü görevine ek olarak bankanın Orta Avrupa ve Balkanlar Yatırım Bankacılığı faaliyetlerinden sorumlu yönetici görevini de sürdürüyor.

Gerçekleştirecekleri projelerle Beşiktaş’ın geleceğini sigortalamayı hedeflediklerini söyleyen Orhan Özalp, “Yönetim Kurulunda yer alacak arkadaşlarımızla beraber Beşiktaş sevgimizle yola çıktık. Önceliğimiz gerçekleştireceğimiz projeler ve yaratacağımız kaynaklarla faiz yükünden tamamen kurtulacak bir Beşiktaş olacak” dedi.

YENİ SPONSORLUKLAR

Özalp, “Bu projelerin hepsi somut, ayağı yere basan, üzerinde çalışmaya başladığımız, yönetime gelince resmi başlangıcını yapacağımız ve 1.5-2 yıl içinde ilk meyvelerini görmeye başlayacağımız projeler. Bunları yaparken yeni sponsorluklar da eklenecek. Özellikle Gain Akatlar Spor Kompleksi Dönüşüm Projesi büyük önem taşıyor” diye konuştu.

FARKLI BİR VİZYON

GAİN Akatlar Spor Park Kompleksi ile ilgili detaylı açıklama yapan Özalp şunları söyledi: “Basketbol takımımız başta olmak üzere, salonumuzu 30 bin metrekare ve 12 bin seyirci kapasiteli, antrenman salonumuzu ise 5 bin m2 alanda yeniden hizmete açacağız. Aynı komplekste, ayrıca, açık-kapalı etkinlik alanları, performans sanatları merkezi, dijital içerik stüdyoları, restoranlar, açık-kapalı havuz, ticari üniteler, tenis kortu, basketbol ve futbol sahası yer alıyor olacak. Bu çalışmalar kulübümüze hem önemli gelirler hem de farklı bir vizyon katacak.”

Editör: Veli Karadeniz