Ahmet Yaşar sigortacılığı A’dan Z’ye anlattı Ahmet Yaşar sigortacılığı A’dan Z’ye anlattı

Şirket’in 2023’te oldukça ilgi gören, dijital kanallardan BES başlatan müşterilerine yönelik kampanyası bu yıl da devam ediyor. Bu kampanya ile dileyenler ayda sadece 250 TL’ye sözleşme başlatabiliyor dileyenler ise ayda 1.000 TL ödemeli BES başlatarak birikimlerine 1.000 TL ek faydadan yararlanabiliyor.

Garanti BBVA Emeklilik, 18 Ocak-18 Şubat tarihleri arasında dijital kanallardan Çocuklara BES başlatan 30 müşterisine de karne hediyesi olarak 10.000 TL değerinde hediye çeki veriyor.
Konuyla ilgili bilgi veren Garanti BBVA Emeklilik Genel Müdürü Burak Ali Göçer “18 yaş altı BES, çocuklarının geleceğine yönelik tasarruf ve birikim yapmak isteyen ebeveynler için kazançlı bir yatırım aracı. Mesela yeni doğmuş bir bebeğe BES başlatır ayda 1.000 TL ödeme yaparsanız yılda yüzde 69 getiri ve yüzde 30 devlet katkısı ile 18 yılın sonunda 1.096.920,58 TL birikim elde edersiniz.  Şirket olarak çocukların BES’e dahil olmalarını ve gelecekleri için birikime küçük yaşta başlanmasını çok önemsiyoruz. Yetişkinler de artık kendilerinden önce çocuklarına hatta torunlarına BES yaptırarak onların emeklilik haklarını bugünden başlatıyor. Şimdiden 1 milyon çocuk BES’li oldu.
Müşterimiz olmak isteyen  herkes bugün şubeye gitmeye veya temsilcilerimizi aramaya gerek kalmadan direkt BES ile birikim yapmaya başlayabiliyor. Bunun için Garanti BBVA Mobil’e giriş yapılması ve BES başvuru alanından ilgili adımları takip etmeleri yeterli oluyor. Dijital onay ile BES sözleşmeleri birkaç dakika içerisinde oluşturuluyor. Biz de dijital kanallarımızı kullanan müşterilerimize farklı avantajlar sunmaya devam ediyoruz. Çocuğuna birikim yapmak isteyen ebeveynler yarıyıl tatilinde onlara BES hediye ederek emeklilik haklarını bugünden başlatabilirler” dedi.

Editör: Yaren Akkuş