Doğa Sigorta, motivasyon ve satış süreçlerini canlı tutmak amacıyla yıl boyunca spot kampanyalar ile acentelerine güçlendirme desteği sağlamaya devam ediyor. 

Bu kapsamda tamamlanan bir kampanya neticesinde, Doğa Sigorta yönetimi, satış hedefine ulaşan acenteleriyle 19-21 Mayıs tarihlerinde Antalya seyahatinde bir araya geldi.

Şirket yöneticilerine yaptırımlar geliyor Şirket yöneticilerine yaptırımlar geliyor

Yurt içi ve yurt dışı seyahat ödüllü kampanyalarıyla acentelerine kültür ve doğa içerikli keyifli programlar sunan Doğa Sigorta, 2023’ün ilk rotasını kültürel ve doğal zenginliklerle dolu Antalya’ya çevirdi. Şimdiye kadar birçok acente toplantısını bu güzel şehrin ultra lüks otellerinde görkemli programlar ile gerçekleştiren marka, bu kez acentelere bu şehrin tarihi ve doğal güzelliklerini de tanıtan bir seyahat planladı.

GENİŞ İÇERİKLİ TUR PROGRAMI

Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağlayan acenteler için özel olarak hazırlanan geniş kapsamlı ve renkli içerikli tur programı ile katılımcılar 3 gün boyunca şehrin tadını çıkardılar. Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda, Genel Müdür Yardımcısı Adnan Mehmet Sığın, Kurumsal Satış ve ADK Grup Müdürü İpek Güner, Bursa Bölge Müdürü Esra Yaşartürk, Akdeniz Bölge Müdürü Evren İskent, Ege Bölge Müdür Yardımcısı Gülçin Dülger ve Kurumsal İletişim Müdürü Seda Güler katılımcılara eşlik etti.

Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan, doğa ve tarihin bütünleştiği güzel şehrimiz Antalya’da dünyanın sayılı büyük akvaryum komplekslerinden biri olan Antalya Aquarium’u gezerek tur programına başlayan katılımcılar programın ikinci gününde rehber eşliğinde Roma devri tiyatrolarının günümüzdeki en seçkin temsilcilerinden Aspendos Antik Tiyatrosu’nu görme fırsatı yakalarken günün devamında tarihe ışık tutan Perge Antik Kenti’ni gezerek önemli bilgiler edindiler.

ACENTELERİMİZLE BAĞIMIZ ÇOK GÜÇLÜ

Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar, acenteleri ile bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu, kurdukları bağın gücünü artıran bu tip organizasyon ve programları her zaman desteklediğini ve katılım sağlamaya özen gösterdiğini aktardı. Gölpınar, “Acenteleri ile büyümeyi prensip edinen bir şirket olarak, gerek günümüz teknolojisini sunan teknik altyapımız gerek planladığımız cazip ürün kampanyalarımız ile acentelerimizin işlerini hızlı, kolay ve verimli şekilde yürütebilmesi için sürekli geliştirmeler yapıyor, pazarlama faaliyetleri organize ediyoruz. Ben dahil tüm yöneticilerimizin her daim ulaşılabilir olması sayesinde acentelerimiz soru ve sorunlarına anında çözüm ve destek bulabiliyor. Bu da bağımızı çok kuvvetlendiren bir unsur. Hem işlerimizi gündeme alabildiğimiz hem de bir arada keyifli vakit geçirme fırsatı bulabildiğimiz gezi ve etkinliklerimiz de acentelerimizle bağımızı daha da güçlendirirken, onların motivasyonuna da büyük katkı sağlıyor” şeklinde görüş belirtti.

Editör: Veli Karadeniz