Uluslararası alanda danışmanlık, denetim, vergi, strateji ve kurumsal finansman hizmetleri sunan EY (Ernst & Young) Türkiye, yönetim kadrosuna 10 yeni ortak daha ekleyerek kadrosunu güçlendirmeyi sürdürdü. Şirketten yapılan açıklamaya göre, 1 Temmuz 2023 itibarıyla yeni mali döneme girilirken şirkete yeni katılan ve yeni atamalar ile birlikte EY Türkiye’nin şirket ortağı sayısı 80’e çıktı. 

2023 mali yılı içerisinde EY Türkiye’nin Denetim Bölümüne Bora Tanrısınatapan, Can Genç, Ece Sevin, Ezgi İvecan, Selvi Hardal ve Yiğit Deniz Bulutlar; Vergi Bölümüne ise Didem Erdem, Elif Akkaranfil, Özgür Doğan ve Tuğçe Gültekin şirket ortağı olarak atandılar.

EY Türkiye’nin şirket ortaklarıyla birlikte hız kesmeden büyümesinin ve çalışanları, müşterileri ve toplum için daha iyi bir çalışma dünyası oluşturmaya devam etmesinin gururunu yaşadığını belirten EY Türkiye Ülke Başkanı Metin Canoğulları, “EY Türkiye olarak, 2023 mali yılımızı kapatırken yönetim kadromuza dahil ettiğimiz çalışma arkadaşlarımızla birlikte şirket ortağı sayımızı 80’e çıkardık” dedi.

YENİ KATILIM EYLÜ’DE

CEO’lar gelir ve kâr artışı bekliyor CEO’lar gelir ve kâr artışı bekliyor

Canoğulları, “Yeni dönemde de yönetim kadromuzla birlikte küresel büyüme stratejimiz doğrultusunda müşterilerimiz, çalışanlarımız ve toplum için faaliyet gösterdiğimiz alanlarda daha iyi bir çalışma dünyası oluşturulmasına katkıda bulunarak uzun vadeli değer sağlamaya devam edeceğiz ve markamıza duyulan yüksek güveni perçinleyeceğiz. EY Türkiye olarak, Eylül ayında aramıza katılacak yeni çalışma arkadaşlarımızı da saydığımızda 2400’den fazla çalışanımız ve 80 şirket ortağımız ile ülke ekonomisine katkılarımızı hiç durmadan sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Editör: Veli Karadeniz