Yenilikçi teknolojik altyapısıyla sigorta ürünlerini kullanıcılara sunan, sigortacılığı kolay ve anlaşılır çözümlerle erişilebilir kılan Fibasigorta, web sitesini yeniledi; online şubesini ve mobil uygulamasını kullanıma açtı. Fibasigorta, müşteri deneyimini odağına alarak geliştirdiği yeni dijital kanallarıyla sigorta ürünlerine hızlı erişim, tüm sigortacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirme, tüm poliçeleri tek platform üzerinden görüntüleme ve yönetme imkanı sunuyor.

İHTİYAÇ DUYULAN SİGORTA ÜRÜNLERİNE ERİŞİM 7 GÜN 24 SAAT, BİR TIK UZAKTA 

HDI Sigorta ile PSA Finans kasko güvencesi için güçlerini birleştirdi HDI Sigorta ile PSA Finans kasko güvencesi için güçlerini birleştirdi

Fibasigorta’nın yeni dijital kanalları üzerinden 7 gün 24 saat DASK, konut, kasko ferdi kaza, iş yeri güvencesi gibi ürünler, hiçbir belgeye ihtiyaç duymadan kolay ve hızlı şekilde online olarak satın alınabiliyor. Elektronik cihazların uzun süre gönül rahatlığı ile kullanılabilmesi için ek güvenceler sağlayan, onarım sürecinde ikame cihaz imkânı sunan Ekran Kırılması, Tam Koruma ve Uzatılmış Garanti Sigortası ürünleri de dijital kanallar üzerinden avantajlı tekliflerle edinilebiliyor.

Hasar süreçleri cep telefonundan çekilen bir fotoğrafla ya da kullanıcıların dijital kanallara yükleyeceği evraklarla başlatılabiliyor, tüm süreçler Fibasigorta’nın dijital platformları üzerinden, zahmetsizce takip edilebiliyor ve yönetilebiliyor. Fibasigorta’nın sunduğu dijital kanallarda kullanıcılar, diğer şirketlerde bulunan poliçelerini de ekleyerek, tüm sigorta bilgilerini tek platformda görüntüleyebiliyor.

‘DİJİTAL SİGORTADA MÜŞTERİ DENEYİMİ ODAKLI YENİ BİR DÖNEMİ BAŞLATTIK’

Fibasigorta Genel Müdürü Erol Öztürkoğlu, “Teknolojinin sunduğu tüm imkanlarla, müşteri deneyimini odağımıza alarak dijital sigortada yeni bir dönemi başlattık. Müşterilerimize sunduğumuz dijital kanallarımızla, sıklıkla karmaşık ve zaman alıcı olabilen sigorta süreçlerini kullanıcı dostu bir yaklaşımla kolaylaştırıyoruz. Poliçe satın alma, talep ve hasar kaydı oluşturma veya dosya takibi gibi işlemleri tek bir dokunuşla gerçekleştirme ve tüm işlemleri dijital platformlarımız üzerinden yürütme imkânı tanıyoruz. Fibasigorta olarak müşterilerimize ihtiyaç duydukları anda, ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyor, hızlı ve etkili müşteri destek hizmetlerimizle, sektörümüzde müşteri odaklı bir dijital dönüşümün öncüsü olma hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. Önümüzdeki dönemde de teknolojinin sunduğu imkanları, dijitalleşme trendlerini ve sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek, çalışmalarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz” açıklamasında bulundu.

Fibasigorta’nın online şubesini ve mobil uygulamasını kullananlar, Fibasigorta müşterilerine özel olarak sunulan kampanyalardan faydalanabiliyor, hem kendileri hem de yakınları için ürün ve hizmetleri inceleyerek, ihtiyaç duydukları sigorta poliçelerini satın alıp, ürünlerle ilgili kolaylıkla bilgi sahibi olabiliyor.

fibasigorta.com.tr’de yer alan Fibasigorta Kılavuz ise sigorta ürünlerine dair merak edilen, ihtiyaç duyulan tüm bilgileri kapsamlı şekilde sunuyor.

Fibasigorta, hızlı, kolay ve erişilebilir sigortacılığı keşfetmek isteyen herkesi, fibasigorta.com.tr adresine, online şubesine ve mobil uygulamasına davet ediyor. 

Editör: Yaren Akkuş