Aksigorta Haberleri

aksigorta haberleri ve güncel aksigorta gelişmeleri, aksigorta ile ilgili tüm video, aksigorta fotoğrafları ve aksigorta haberleri Sigortam News Sigorta Haberleri ve Sigorta Sektöründeki Yeni Gelişmeler sitemizde


Sigorta Gündemi

Aksigorta, yeni işveren markası kimliği ile hem çalışanlarına hem de potansiyel çalışma arkadaşlarına bambaşka bir kariyer sunuyor.

Sigorta Gündemi

Aksigorta, Martech Awards’ta “Sosyal Platformlarda En İyi Teknoloji Kullanımı” kategorisinde ödüle layık görüldü

Sigorta Gündemi

Aksigorta, global otomobil üreticisi olarak Türkiye pazarına giriş yapan BYD markası ile iş birliği yaptı.

Sigorta Gündemi

Aksigorta, Türkiye’nin ilk müşteri deneyimi ödül programı olan 6. CX Awards Türkiye’de ‘İnovasyon Özel Ödülü’nün sahibi oldu.

Sigorta Gündemi

Aksigorta, elektrikli otomobil üreticisi olarak Türkiye pazarına giriş yapan BYD markası ile iş birliği yaptı.

Sigorta Gündemi

Aksigorta ve Arvento kurdukları yeni iş birlikleri ile müşterilerinin güvenli ve ekonomik sürüş deneyimini avantajlarla buluşturuyor.

Sigorta Gündemi

Aksigorta, İTÜ ARI Teknokent’in Kuluçka Merkezi İTÜ Çekirdek’in Big Bang Start-up Challenge etkinliğinde, Kolay Captanomy ve Newky girişimlerine hibe desteğinde...

Sigorta Gündemi

Aksigorta, Kincentric tarafından düzenlenen En İyi İşyerleri ödülleri kapsamında 5. kez ‘Türkiye’nin En İyi İşyeri’ seçildi.

Sigorta Gündemi

Aksigorta Üst Yönetimi, acentelerin ihtiyaç ve beklentilerini dinlemelerinin yanı sıra fikir alışverişi yapma fırsatı buldu.

Sigorta Gündemi

Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Dinçer, yönetim kadrosu, bölge çalışanları ve acentelerin de katıldığı etkinlik ile İzmir Genel Merkezi açılışını gerçekleştirdi.

Sigorta Gündemi

Aksigorta, 1 Ocak - 31 Aralık 2022 tarihleri arasındaki şirket faaliyetlerini içeren Sürdürülebilirlik Raporu’nun ikincisini yayınladı.

Sigorta Gündemi

Aksigorta, her bir acentesi adına İzmit’ten sonra Ege Orman Vakfı’na da 10 bin fidan bağışında bulundu.