HDI SİGORTA Haberleri

HDI SİGORTA haberleri ve güncel HDI SİGORTA gelişmeleri, HDI SİGORTA ile ilgili tüm video, HDI SİGORTA fotoğrafları ve HDI SİGORTA haberleri Sigortam News Sigorta Haberleri ve Sigorta Sektöründeki Yeni Gelişmeler sitemizde


Sporun Sigortası

HDI Sigorta, bu sene 100. kuruluş yılını kutlayan İzmir’in köklü takımı Göztepe’ye şort sponsoru oldu.

Alman sigorta devi HDI International AG bünyesinde yer alan ve Türkiye’nin her noktasında hizmet sunan HDI Sigorta, ‘PSA Kasko’ adlı...

Sigorta Gündemi

HDI Sigorta 5 Şubat’ta Bursa’da başladığı acente buluşmalarını 14 Mart’ta Erzurum’da noktaladı. 16 toplantıda 3 bin 200 acente ağırlandı

HDI Sigorta’nın ülke genelinde acenteleriyle gerçekleştirdiği bölge toplantıları hız kesmeden devam ediyor.

HDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan ile sigorta sektörünün geneli için olumlu olduğunu düşündüğümüz bir röportaj gerçekleştirdik.

AXA Sigorta Efeler Ligi 8. haftası 19 Kasım’da oynanan maçlarla sona erdi. İlk üçte yer alan takımlar rakiplerine set vermedi.

Sigorta Gündemi

HDI Sigorta Geleneksel Acenteler Toplantısını ‘Dün, Bugün, Yarın Birlikte Varız’ temasıyla 900’ü aşkın acentesiyle KKTC Elexus Otel’de gerçekleştirdi.

Sigorta Gündemi

HDI Sigorta’nın “Dünden Bugüne Yarına Biz Varız” mottosuyla düzenlediği acente buluşması KKTC'de başladı

HDI Sigorta'nın yeni Genel Müdürü Firuzan İşcan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla teşekkür mesajı yayınladı.

Ceyhan Hancıoğlu, HDI Sigorta Genel Müdürlüğü görevinden 10 Ağustos tarihi itibariyle ayrılmıştı. Yeni şirketi belli oldu.

HDI Sigorta'da geçtiğimiz hafta gerçekleşen Genel Müdür değişikliği için devir-teslim töreni düzenlendi.

HDI Sigorta’daki genel müdürlük görevinden ayrılacak olan Ceyhan Hancıoğlu, sosyal medya hesabından veda mesajı yayınladı.