SEDDK Haberleri

SEDDK haberleri ve güncel SEDDK gelişmeleri, SEDDK ile ilgili tüm video, SEDDK fotoğrafları ve SEDDK haberleri Sigortam News Sigorta Haberleri ve Sigorta Sektöründeki Yeni Gelişmeler sitemizde


Sigorta Gündemi

Sigorta şirketi ve acentelerin İnşaat All Risk genel şartlarına uymadıkları ve uyarılara rağmen aynı durumu sürdükleri vurgulanıyor.

Sigorta Gündemi

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK), bina tamamlama sigortasında yeni döneme ilişkin yazılı açıklamada bulundu.

Sigorta Gündemi

SEDDK, Türkiye Sigorta Birliği (TSB) ve Maher Holding, 3-4 Haziran 2024 tarihlerinde Romanya’nın sigorta ve finans sektöründeki en önemli isimlerini...

Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası (Trafik sigortası) primlerine Haziran ayı itibariyle zam geliyor

AcnTURK Genel Müdürü Ali Murat Dişci, alınan izin doğrultusunda, 22 Mayıs 2024 tarihinde sermaye artışı gerçekleştirileceğini belirtti.

RS Otomotiv Grubu, geleneksel hale getirdiği Sigorta Sektörü Plaj Voleybolu Turnuvası’nı bu yıl 17-19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirecek.

Sigorta Gündemi

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) yoluna Uğur Gülen’le devam edecek. İkinci defa seçilen Gülen neler söyledi?

Sigorta Gündemi

Sigortacılık Kanunu'nda değişikliği taslağı önemli ölçüde tamamlandı. Yöneticilere yaptırımlar geliyor.

Sigorta Gündemi

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu (SEDDK), Sigortacılık Sektöründe Enflasyon Muhasabesi Uygulaması Hakkında Genelge yayınladı.

Kefalet poliçeleri ve senetlerinin gerçekliği ve geçerliliği ücretsiz olarak kontrol edilebilecek.

Bir süredir ülke genelinde devam eden Bitkisel Ürün Sigortaları Tekamül Eğitimlerinin Elazığ ayağı, 15 Şubat’ta düzenlendi.

SEDDK, acenteleri yakından ilgilendiren Sigorta Aracıları İçin Teklif Platformu Hakkında Genelge yayınladı.