Millî Reasürans 95 yaşını kutluyor Millî Reasürans 95 yaşını kutluyor

Bireysel Emeklilik (BES) ve sigorta sektöründe birçok ilke imza atan HDI Fibaemeklilik, YouTube kanalı ile de sektöre ışık tutuyor. Sunduğu güncel içerikler ve yayınlarla dikkat çeken kanal, Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu, Ekonomist Mert Yılmaz, FonTurkey kurucusu Onur Duygu gibi sektörün önde gelen uzman isimleri ve akademisyenlerin yanı sıra HDI Fibaemeklilik’in 43 fonunu yöneten 11 portföy yönetim şirketi yöneticilerini de ağırlayarak, emeklilik yatırım fonları ile tasarruf konularına ilişkin kapsamlı bilgileri izleyicileriyle paylaşıyor. 

Finansal okuryazarlık, yatırım okuryazarlığı konularının da işlendiği yayın akışlarında, FED faiz kararı, PPK faiz kararı, çeyrek beklentiler gibi başlıklar da yorumlanarak güncel ekonominin nabzı tutuluyor. Zengin ve güçlü içeriğiyle abone sayısı kısa sürede 5 bin 560’a ulaşan HDI Fibaemeklilik YouTube kanalında, haftalık bülten yayınlarıyla BES sisteminin olmazsa olmazı fon konusu da her hafta canlı yayınlarla masaya yatırılıyor.

Kuruluşundan bu yana dinamik ve yenilikçi bir bakış açısıyla faaliyet gösteren                     HDI Fibaemeklilik, YouTube kanalı ile sektörel tüm gelişmeleri ve konu başlıklarını güncel yayınlarla değerlendirmeye devam edecek.

Editör: Hasan Burak Karadeniz