SİGORTAMNEWS / Bülten

Sigorta sektöründe motosiklet camiasını sahiplenmesiyle bilinen Quick Sigorta, bu yılın en önemli motosiklet etkinliklerinden Honda Motosiklet Günleri 2023’teki yerini aldı.

Hem Quick Sigorta yetkilileri hem de 2Teker2Yürek ismiyle tanınan Quick Routes ekibi, tüm motosiklet tutkunlarını eğlenceli standında ağırlıyor.

Bu yıl ikincisi düzenlenen etkinlik, 9-11 Haziran tarihleri arasında İstanbul Maltepe’deki Honda Motosiklet Gelişim Merkezi’nde ziyaretçilerini bekliyor. Etkinlikte bir yandan yeni modeller sergilenip test sürüşleri yapılırken bir yandan da influencer söyleşileri, simülasyonlar, yarışmalar, eğitimler ve eğlenceli aktiviteler yapılıyor. Yetişkinler ve çocuklar için ayrı ayrı aktivitelerin olduğu programa dahil olmak için hondamotosikletgunleri.com web sitesi üzerinden başvuru yapmak mümkün.

Quick Sigorta standı rengarenk!

Geçtiğimiz nisan ayında Motobike İstanbul’da da motosiklet tutkunlarıyla bir araya gelen Quick Sigorta, bu kez eğlenceli standıyla açık havada konuklarını ağırlıyor. Çocuk ve yetişkinlerin ilgisini çeken VR aktivitesinin yanı sıra Quick logolu dergi, kalem, ajanda, takvim gibi birbirinden özel hediyelerle hafta sonunu unutulmaz kılmak isteyen Quick Sigorta, standa gelen ziyaretçilerin sigorta ürünleri ile ilgili sorularını da cevaplıyor.

Yeni motosikletler görücüye çıkıyor

Katılımcıların, 17 Haziran'da satışa sunulacak XL750 Transalp, ADV350 ve CRF250 modellerini ilk kez inceleyebileceği etkinlikte, dokuz farklı Honda modeliyle test sürüşleri yapılabilecek.

İnterneti kullanan acentelerin hedef kitlesi genişliyor İnterneti kullanan acentelerin hedef kitlesi genişliyor

Camiadan influencer’lar alanda olacak

Influencer’lar Alişan Fidan, Asil Özbay, Erkin Yeşil, Mevlüt Sağlam, Orkun Olgar ve Saffet Üçüncü, motosiklet sürüş deneyimlerini anlatarak takipçilerin merak ettikleri soruları cevaplıyor.

Etkinlikte ayrıca çocuklar için temel trafik ve güvenlik kurallarının anlatıldığı Honda’nın dünya çapında uyguladığı program Ayatorii Eğitimi verilmekte. Çocuklar için ayrıca özel oyun alanları ve boyama etkinlikleri de bulunuyor.

Editör: Yaren Akkuş