Kültür sanat alanındaki kurumsal sosyal sorumluluk projelerine destek veren Anadolu Hayat Emeklilik, uluslararası katılımlı en kapsamlı fotoğraf etkinliği olan 212 Photography Istanbul’da yerini almaya hazırlanıyor. İstanbul’da, şehrin farklı noktalarında bu yıl 6’ncı kez düzenlenecek olan festival kapsamında şirket, 17 yıldır kesintisiz olarak düzenlediği “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” fotoğraf yarışmasında bugüne kadar ödül almış 60 eserin yer alacağı sergisini Yapı Kredi Bomontiada’da fotoğrafseverlerle buluşturacak. Sergi, 5 – 15 Ekim tarihleri arasında ziyarete açık olacak.

Anadolu Hayat Emeklilik, 212 Photography İstanbul kapsamında ayrıca Soho House’ta söyleşi etkinlikleri de düzenleyecek. 11 Ekim tarihinde Kadın Gözüyle Hayattan Kareler 15. Yıl Özel Ödülü’nün sahibi Zühal Deniz Dağdelen ile “Kadın Gözüyle: Kameradan Yansıyanlar” başlıklı bir sohbete ev sahipliği yapacak. 12 Ekim tarihinde ise fotoğrafçılık mesleğinin duayeni ve yarışma jürisinde 16 yıldır yer alan Prof. Güler Ertan’ı “Kadın Gözüyle: Fotoğrafın İzinde” başlıklı sohbetiyle konuk etmeye hazırlanan Anadolu Hayat Emeklilik, katılımcılara fotoğraf sanatının doyasıya konuşulacağı keyifli anlar yaşatacak.

Anadolu Hayat Emeklilik’ten Fon Tercihi rehberliği Anadolu Hayat Emeklilik’ten Fon Tercihi rehberliği

Kadın Gözüyle Hayattan Kareler sergisi ile diğer birçok serginin yer alacağı festival alanına giriş davetiyesi aşağıdaki link aracılığıyla alınabilir:

https://www.212photographyistanbul.com/davetiye-al/

Editör: Veli Karadeniz