Türkiye'de sigortacılık sektörünün köklü şirketlerinden Magdeburger Sigorta, “Bölgeler Buluşması” toplantıları kapsamında İstanbul Avrupa Bölgesi’ndeki iş ortaklarıyla bir araya geldi. Buluşmada sektörün güncel durumu ve Magdeburger Sigorta'nın geleceğe yönelik planları çok yönlü olarak ele alındı. Toplantıda Magdeburger Sigorta’nın bağlı olduğu Bor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan da söz aldı. Hancan, şirketin sermayedarı olarak acentelere güven verdi. Nasıl Bir Ekonomi Gazetesi’nin Genel Koordinatörü Vahap Munyar katılımcılarla güncel ekonomi hakkında bilgiler paylaşarak, ekonomi alanında gelen soruları cevapladı. Bölgeler Buluşması toplantı serisinin sekizincisi İstanbul ‘Anadolu Bölgesi’ne yönelik olarak Ataşehir’de gerçekleşecek.

Ozgur Cem Hancan 1Genel Yayın Yönetmeni Veli Karadeniz’in de takip ettiği ‘Bölgeler Buluşması’nda Magdeburger Sigorta'nın Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, “Magdeburger Sigorta olarak pazarın üzerinde büyümeye devam ediyoruz. Sizlerin de katkısıyla daha da güçlenerek, pazarda öncü bir konuma ulaşma hedefimize doğru emin adımlarla gidiyoruz" dedi.

Şirketin temel prensibinin müşteri memnuniyeti olduğunu vurgulayan Hancıoğlu, "Müşteri memnuniyetini sağlamak için sizlerden gelen geri bildirimler bizim için çok değerlidir. İstekleriniz, fikirleriniz ve talepleriniz, stratejilerimizi belirlemede büyük öneme sahiptir" şeklinde konuştu. Ayrıca, sayısı 2 bine varan acenteler ile güçlü bir iş birliği içinde olduklarını, daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı ve pazarda daha güçlü bir konum elde etmeyi hedeflediklerini ifade etti. Hancıoğlu, "Hep birlikte hedefimiz 5 yıl içerisinde ilk 10 sigorta firması arasında yer almayı zorlamaktır" diye konuştu.

Ceyhan Hancioglu Ve Ozgur Cem Hancan1

Selva Eren: Güvenceye odaklanmamız gerekiyor Selva Eren: Güvenceye odaklanmamız gerekiyor

“SERMAYE ARTIŞI İLE GÜVEN TAZELİYORUZ”

Bor Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Cem Hancan, “Şirketimizin gerçekleştirdiği sermaye artışı ile sektördeki konumumuzu sağlamlaştırma yolunda önemli bir adım atıldığına inanıyoruz. Holding olarak Magdeburger Sigorta’ya verdiğimiz destek sürecek” şeklinde konuştu.

NASIL BİR EKONOMİ GENEL KOORDİNATÖRÜ VAHAP MUNYAR:

Magdeburger Sigorta “Bölgeler Buluşması” toplantısına katılarak bir konuşma yapan Nasıl Bir Ekonomi gazetesi Genel Koordinatörü Vahap Munyar ise “Türkiye ekonomisi, tarih boyunca çeşitli zorluklarla karşılaşmış olmasına rağmen her seferinde kendini yenileyerek güçlü bir direnç sergilemiştir. Geçmişteki tecrübelerden alınan derslerle, ilerleyen dönemlerde de ekonomik büyüme ve istikrarı sağlama yolunda kararlılıkla ilerlenecektir” şeklinde konuştu.

Magdeburger Sigorta Acente1

MAGDEBURGER SİGORTA: GÜVEN VE SAMİMİYET

“Bölgeler Buluşması” toplantıları sırasında acentelere “Magdeburger Sigorta’nın yeni yönetimi size ne hissettiriyor?” sorusu da iletildi. Yüzden fazla İstanbul bölgesi acentesi cevap olarak yoğunlukla “Güven ve Samimiyet” görüşlerini vurguladı. Bu görüşler, İstanbul’daki iş ortaklarının Magdeburger Sigorta'nın yeniden yapılanma sürecine güvenle yaklaştığını ve samimiyetin önemli bir etken olarak değerlendirildiğini ortaya koydu.

YENİLİKÇİ VE AVANTAJLI SİGORTA ÜRÜNÜ KASKOLAMAG

Magdeburger Sigorta’nın İstanbul’da düzenlediği Bölgeler Buluşması’nda araç sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak ve beklentilerini karşılayacak yeni “KaskolaMAG” ürünü de tanıtıldı.  Diğer ürünlere göre yüzde 30’a varan avantajlı prim imkânı sunan KaskolaMAG, aracın çekilmesi ve kurtarılması, yol yardım gibi birçok acil durum hizmetini de içeriyor. KaskolaMAG ürünü kapsamında MAG Servis’te yapılan tamirat işlemleri de Magdeburger Sigorta tarafından güvence altına alınıyor.

Magdeburger Sigorta’nın yeni ürünü KaskolaMAG poliçesi sahipleri, özel anlaşma yapılan 47 ildeki 55 MAG Servisinin kullanılması durumunda hasarın tutarına bakılmaksızın hasarsızlık indiriminin korunmasına da olanak veriyor. MAG Servis’te onarım gören araçlara, tamir süresi boyunca ikame araç sağlanırken araç teslimatının aynı şehirde olması durumunda vale hizmeti de sunuluyor.

MAG SERVİS AĞI AYRICALIKLI HİZMET SUNUYOR

Magdeburger Sigorta Genişletilmiş Kasko veya KaskolaMAG ürününe sahip olan sigortalılar, MAG Servisi tercih ettiklerinde ayrıcalıklı hizmetlerin yanı sıra çeşitli indirim olanaklarından da yararlanacaklar.

Magdeburger Sigorta, bu yenilikçi ürün ve hizmetlerle sigortalılarının ihtiyaçlarına daha etkin ve avantajlı çözümler sunmayı da hedefliyor. Yenilikçi yaklaşımıyla sektördeki öncü konumunu pekiştirmeyi amaçlayan Magdeburger Sigorta, sigortalı memnuniyetini her zaman en üst seviyede sürdürmeyi amaçlıyor.

Editör: Veli Karadeniz