Türkiye'de sigortacılık sektörünün köklü şirketlerinden Magdeburger Sigorta, “Bölgeler Buluşması” toplantıları kapsamında Samsun'daki iş ortaklarıyla bir araya geldi. Karadeniz Bölgesi acentelerinin katıldığı toplantıda sektörün güncel durumu ve Magdeburger Sigorta'nın geleceğe yönelik planları ele alındı. “Bölgeler Buluşması”na Konya, Kayseri, İstanbul, İzmir, Ankara ve Adana toplantıları ile devam edilecek.

HANCIOĞLU: HEDEF 5 YIL İÇİNDE İLK 10

Samsun’da “Sizin İçin Buradayız” mottosuyla düzenlenen toplantıda acente temsilcilerine bir konuşma yapan Magdeburger Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, büyüme stratejilerini detaylı bir şekilde aktarırken “Başarıya giden yoldaki en önemli katkıyı acentelerimiz sağlamaktadır. Sizlere sunduğumuz destek ve iş birliğine dair çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Sektörümüzdeki rekabetin kızışmasıyla birlikte müşteri memnuniyetini artırmak ve pazarda daha güçlü bir konum elde etmek için stratejik adımlar atmaya hep birlikte devam edeceğiz. Büyüme, yenilik ve verimlilik stratejimiz çerçevesinde acente sayımızı son 4 ayda eklenen yeni iş ortaklarımız ile güçlendirdik. Hedefimiz 5 yıl içinde Türkiye’de ilk 10 sigorta firması içerisinde olmak” şeklinde konuştu.Ceyhan Hancıoğlu

GÜVEN VE SAMİMİYET

Samsun'da gerçekleşen “Bölgeler Buluşması” toplantısı sırasında katılımcılara "Magdeburger Sigorta'nın yeni yönetimi size ne hissettiriyor?" sorusu iletildi ve yanıt olarak “Güven ve Samimiyet" görüşleri ağırlık kazandı. Bu yanıtlar, Samsun'daki acentelerin Magdeburger Sigorta'nın yeni yönetimine karşı güven duymasının yanı sıra, bu yönetimle samimiyete dayalı bir iletişim sürdürme niyetinde olduklarını gösterdi.

YENİLİKÇİ VE AVANTAJLI SİGORTA ÜRÜNÜ KASKOLAMAG

Magdeburger Sigorta’nın Samsun’da düzenlediği Bölgeler Buluşması’nda araç sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak ve beklentilerini karşılayacak yeni “KaskolaMAG” ürünü de tanıtıldı.  Diğer ürünlere göre yüzde 30’a varan avantajlı prim imkânı sunan KaskolaMAG, aracın çekilmesi ve kurtarılması, yol yardım gibi birçok acil durum hizmetini de içeriyor. KaskolaMAG ürünü kapsamında MAG Servis’te yapılan tamirat işlemleri de Magdeburger Sigorta tarafından güvence altına alınıyor.

Magdeburger Sigorta’nın yeni ürünü KaskolaMAG poliçesi sahipleri, özel anlaşma yapılan 47 ildeki 55 MAG Servisinin kullanılması durumunda hasarın tutarına bakılmaksızın hasarsızlık indiriminin korunmasına da olanak veriyor. MAG Servis’te onarım gören araçlara, tamir süresi boyunca ikame araç sağlanırken araç teslimatının aynı şehirde olması durumunda vale hizmeti de sunuluyor.

TARSİM heyetinden Edirne’ye ziyaret TARSİM heyetinden Edirne’ye ziyaret

Mag Servis

MAG SERVİS AĞI BÜYÜYOR

Magdeburger Sigorta’nın “Bölgeler Buluşması” toplantısının öncesinde Samsun’da MAG Servis olarak hizmet verecek Samsun Yıldızlar Oto Servisi’nin açılışı da Ceyhan Hancıoğlu ve bölge acentelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Magdeburger Sigorta Genişletilmiş Kasko veya KaskolaMAG ürününe sahip olan sigortalılar, MAG Servisi tercih ettiklerinde ayrıcalıklı hizmetlerin yanı sıra çeşitli indirim olanaklarından da yararlanacaklar.

Magdeburger Sigorta, bu yenilikçi ürün ve hizmetlerle sigortalılarının ihtiyaçlarına daha etkin ve avantajlı çözümler sunmayı da hedefliyor. Yenilikçi yaklaşımıyla sektördeki öncü konumunu pekiştirmeyi amaçlayan Magdeburger Sigorta, sigortalı memnuniyetini her zaman en üst seviyede sürdürmeyi amaçlıyor.

Editör: Veli Karadeniz