Emeklilik hizmetleri, sigorta, bankacılık ve yatırım yönetimi alanında faaliyetlerini sürdüren uluslararası finansal hizmetler şirketi NN Group’un bir parçası olan NN Hayat ve Emeklilik, İş dünyasının saygın kuruluşlarından Top Employer Enstitüsü tarafından belirlenen 2023 yılının En İyi İşvereni seçildi. NN Hayat ve Emeklilik, üst üste 8’inci kez bu sertifikayı almaya hak kazanarak, başarısını bir kez daha tescilledi. NN Hayat ve Emeklilik ayrıca, 2023 yılında, bugüne kadar aldığı en yüksek skorla bu unvanı elde etti. Türkiye’de 23 şirketin En İyi İşveren sertifikasını aldığı listede, NN Hayat ve Emeklilik, sigorta sektörünü temsil eden tek şirket oldu.

Aksigortalılara Open English’te yüzde 65 indirim fırsatı Aksigortalılara Open English’te yüzde 65 indirim fırsatı

EN İYİ OLMALARI İÇİN GÜÇLENDİRİYORUZ

NN Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Anna Grzelonska, konu ile ilgili olarak; “NN'de değerlere dayalı bir kültürü teşvik ediyoruz ve meslektaşlarımızı en iyi olmaları için güçlendiriyoruz. Herkesin hoş karşılandığını, değerli olduğunu ve saygı duyulduğunu hissettiği bir ortam yaratma konusunda çeşitlilik ve katılım çabalarımızı geliştirmeyi hedefliyoruz. NN Hayat ve Emeklilik çalışanlarının kendilerini sağlıklı, mutlu ve güvende hissetmelerine büyük önem veriyoruz. Üst üste 8’inci kez verilen En İyi İşveren sertifikası, çalışanlarımızı desteklemeye yönelik sürekli çabalarımızın bir kanıtıdır. Bu bizi daha çeşitli ve kapsayıcı bir şirket olmaya bir adım daha yaklaştırıyor” dedi.

Sağladığı çalışma ortamı ve insan kaynakları politikaları ile çalışanlarını ilk sıraya koymaya odaklanan kuruluşları değerlendiren Top Employer Enstitüsü, dünyada beş kıtada 122 ülke, 2200’den fazla işveren ve 8 milyonu aşkın çalışanı temsil ediyor. En İyi İşverenler Enstitüsü, 33 yıldır daha iyi çalışma ortamları sunmayı amaçlıyor. Araştırma; insan stratejileri, çalışma ortamı, iyi yaşam, yetenek kazanımı, öğrenme ve çeşitlilik olmak üzere 6 insan kaynakları dalında toplam 20 farklı başlıkta gerçekleştirilen çalışmalarla belirleniyor.   

Editör: Hasan Burak Karadeniz