RS Otomotiv Grubu, bahar aylarına özel büyük bir kampanyayı devreye aldı. Üç yaş ve üzeri otomobillerde geçerli olan periyodik bakım kampanyası kapsamında, RS Servis'te onaylı motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, cam suyu değişimi, mekanik check-up ve elektronik arıza tespiti sadece 1.450 TL+KDV’ye gerçekleştiriliyor.

Üstelik kampanya dahilinde ücretsiz olarak klima bakımı ve havalandırma kanalları dezenfeksiyonu da yapılıyor. RS Servis uzmanları, uzun yolculukların sıkça gerçekleştirildiği tatil dönemi öncesinde mutlaka otomobil sahiplerinin periyodik bakım ve kontrolleri yaptırmasını tavsiye ediyor.

Büyük çapta hasar meydana geldi Büyük çapta hasar meydana geldi

OTOMOBİLİN ÖMRÜNÜ UZATIYOR

Otomobil kullanımının arttığı günümüzde, periyodik bakımların büyük önem kazandığına dikkat çeken RS Servis, sürücülere nefes aldıracak bakım kampanyasını hayata geçirdi. Özellikle tatil dönemine denk gelen yaz ayları öncesinde tüm bakım ve kontrollerin gerçekleştirilmesi tavsiye edilirken, yapılan bakımların otomobilin ömrünü uzattığına ve ikinci el değerini koruduğuna da dikkat çekiliyor.

Kampanya ile sadece 1.450 TL+KDV'ye, tüm 3 yaş ve üstü otomobillerde periyodik bakım gerçekleştirilebiliyor. Periyodik bakım kapsamında üretici tarafından onaylı motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, karter tapa ve pulu ve cam suyu değişimi, elektronik arıza tespiti, mekanik check-up işlemleri yapılıyor.

Ayrıca klima sistemi bakımı ve havalandırma kanalları dezenfeksiyonu da periyodik bakım yaptıran tüm sürücüler için ücretsiz olarak sunuluyor.

Editör: Hasan Burak Karadeniz