Quick Finans’ın finans sponsoru olarak destek verdiği organizasyonda Aquapro kategorisinde yapılan yarışlarda çeşitli kategorilerde bireysel olarak yarışan Quick Finans Genel Müdürü Nihat Karadağ; “Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlamalarına sportif bir coşku ile katılabilmek için   bu yılki 19. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonalarına finans sponsoru olup aktif katılım kararı aldık” dedi.

“100. yıl Cumhuriyet Coşkusuna, spor ve özgürlük sembolü denizlerimizin enerjisini katmak istedik

 Karadağ şunları söyledi: "Hem Quick Finans hem de Maher Holding olarak su sporlarına özel ilgi gösterdiklerini belirterek 19’uncu Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonalarına ev sahipliği yapan Heybeliada Su Sporları Kulübü’nünde Quick Sigorta tarafından destekleniyor olması bizim için ayrı bir mutluluk. Ülkemizin 3 yanını çevreleyen Mavi Vatan’ımızın her bir damlasını her türlü spor aktiviteleriyle değerlendirmek suretiyle, çocuklarımıza örnek olmak, sağlıklı ve bilinçli kuşakların yetişmesine katkıda bulunmak istiyoruz.”

Quick Sigorta’nın motofest maratonu başlıyor Quick Sigorta’nın motofest maratonu başlıyor

Yüzme yarışmalarında ayrıca 2 erkek 2 kadından oluşan Quick Finans takımının bayrak yarışında da yer alacağını ifade eden Quick Finans Genel Müdürü Nihat Karadağ; “Böyle bir fırsatı bize sağlayan Aquamasters ekibine ve Heybeliada Su Sporları Spor Kulübü'ne teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Adalar Kaymakamı Dr. Mustafa Ayhan ve Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar’ın birlikte start verdiği ve 2 gün süren yarışmalara çeşitli etaplarda 800’e yakın yüzücü katılırken, yarışlarda derece alanların ödüllerini, Heybeliada Su Sporları Kulübü (HSSK) Başkanı Ercan Özboyacı, Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, Quick Finans Genel Müdürü Nihat Karadağ, Aquamasters Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Demirel tarafından veridi.

Haberin videosunu izlemek için lütfen tıklayınız.

Editör: Veli Karadeniz