Sigorta acentelerini yakından ilgilendiren TOBB SAİK Delege seçimlerine İstanbul’da Lila renkli listeyle kazanan Acentelerin Sesi Ekibi’nden açıklama geldi.

“Değerli Meslektaşlarımız” diye başlayan ve sigorta acentelerine yönelik olan açıklama şöyle:

07 Temmuz 2023 2022 Cuma günü yapılan TOBB SAİK İstanbul İl Delegesyonunda sizlerin teveccühü ile seçimleri LİLA renkli Acentelerin Sesi Ekibi olarak kazanmış bulunmaktayız.

Lila Renkli Listemiz 527, Beyaz Renkli (SAB, ASİAD, ESAP, PASAD, SAİS, DGA) liste 394 oy aldı.

Rakibimize 133 adet fark atmış olduk.

Öncelikle mesleklerinin geleceği için oy kullanmaya gelen tüm acente yetkililerine teşekkür ediyoruz. Seçim dönemleri aday olanlar için iddialı bir çalışma gerektirir.

Biz ve bizi destekleyen çalışma ekibimiz, meslektaşlarımızın isteği ve desteği ile göreve talip olmaya karar verdiğimizden bu yana, ilkelerimizden ödün vermeden tüm meslektaşlarımıza ayrım yapmadan ulaşmaya ve herkese eşit mesafede birleştirici bir tutum içinde olmaya özen gösterdik.

Seçimler sonuçlandı; şimdi, görev yapma zamanı…

Acentelerin Sesi Ekibinden seçilen TOBB SAİK İstanbul İl Delegeleri olarak seçimlerden önce sergilediğimiz bu birleştirici tutumu devam ettirmeye özen göstereceğimizi belirtmek istiyoruz.

Seçimlerde kazanan listelerdir. Oysa bizler, mesleğimizin kazanması için kendimizi adadık. Bu adanmışlık çerçevesinde, meslektaşlarımız, yaklaşımımıza uzak duran oluşumları 9 Kasım 2022 de yapılan İTO seçimlerinde olduğu gibi 07 Temmuz 2023 tarihinde yapılan seçimde de sandıkta bu OLUŞUMLARI sorgulamış ve kararını bildirmiştir.

Büyük çapta hasar meydana geldi Büyük çapta hasar meydana geldi

2027’ye kadar sürecek olan görev süremiz boyunca, daha önce oluşan fikir ayrılıkları sebebiyle ayrışan yolları hep beraber kesiştirmeye çaba göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Seçim öncesinde ve sırasında desteğini esirgemeyen tüm meslektaşlarımıza teşekkürü bir borç bilir, çalışmalarımızın artan başarılarla ve beraberlik içerisinde devam etmesi dileğimizi bir kez daha yinelemek isteriz.

Saygılarımızla,

Acentelerin Sesi Ekibi

Editör: Yaren Akkuş