Yargıtay esasa ilişkin emsal kararını DASK lehine verdi Yargıtay esasa ilişkin emsal kararını DASK lehine verdi

Ülkemizin en köklü derneklerinden Türkiye Sigorta Eksperleri Derneği (TÜSED) ile Sigorta Eksperleri Dayanışma ve Eğitim Vakfı (SEDEV), sigorta eksperlerinin motosikletleri yakından tanıması adına Honda Türkiye desteği ile eğitim gerçekleştirdi.

Motosiklet hasarları, motosiklet sürüş teknikleri ve motosikletlerin genel yapısıyla ilgili 4 farklı grup halinde yapılan etkinliğe sigorta eksperlerinin ilgisi yoğundu. Eğitim sürecini yakından takip eden TÜSED Genel Sekreteri Cem Balkan “Sigorta eksperi meslektaşlarımızın motosiklet dünyasını yakından tanıması adına düzenlenen eğitimler için bizlere kapılarını açan Honda Türkiye ve Mutluhan Honda’ya teşekkürlerimizi sunuyoruz” açıklamasını yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Honda Türkiye ve Mutluhan Honda’nın destekleriyle gerçekleştirilen motosiklet sürüş ve bilgilendirme etkinliğinde sigorta eksperleri motosiklet dünyasını yakından tanıma fırsatı yakaladı. 4 gün boyunca Honda Türkiye’de süren etkinlikte sigorta eksperleri, motosikletlerle güvenli sürüş eğitimi ve teorik eğitim alırken, motosikletlerin hasarları, hasar uygulamaları ve teknik özellikleri konusunda da bilgilendirildi. Eğitim sürecinin ardından Honda Türkiye ve Mutluhan Honda yetkililerine plaket takdim edildi.

Eğitim süreçleriyle ilgili olarak konuşan TÜSED Genel Sekreteri Cem Balkan, “Organizasyonda emeği geçen Honda Türkiye’den Sayın Refik Can Eroskay, Sayın Baybars Aroma, Sayın Batuhan Utku Yılmaz, Sayın Selim Ergeçer, Sayın Zafer Yangın ve Sayın Orkun Ayhan Başustaoğlu’na Mutluhan Honda’dan Sayın Murat Mutlu ve Sayın Mesut Yıldız’a, tüm yetkililere, Dernek ve Vakıf Yönetim Kurulu Üyelerimize ve katılım gösteren tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Editör: Veli Karadeniz