sektöründeki iş yapış modellerini dönüştürmeyi ve yenilikler katmayı hedefliyor. Periyodik bakım, lastik saklama, oto yıkama, dolu/hasar onarımı, mini onarım, oto ekspertiz gibi birçok farklı nitelikteki hizmetin tek bir sözleşmeyle, tek çatı altında sigorta şirketlerine ve kurumsal yapılara sunacak olan şirket, sürücülerin sahip olduğu araca da değer katacak.

Türkiye Sigorta Eksperleri Derneği 89. yaşını kutluyor Türkiye Sigorta Eksperleri Derneği 89. yaşını kutluyor

SİGORTADA VERİMLİLİĞİ VE HİZMET KALİTESİNİ DESTEKLEYECEĞİZ

Sektörde çok yönlü hizmetleri sunabilme konusunda yenilikçi ihtiyaçların doğduğunu ve dönüşen trendleri yakalamak adına RS Assurance’ı kurduklarını ifade eden RS Assurance Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Nihal Asker, “Grup şirketlerimizin sahip olduğu tecrübe, bilgi birikimi ve teknolojilerden teminat vasıtasıyla sigorta sahibi tüm araç sahiplerinin faydalanmasını, bu sayede araçlarının değerinin de korunmasını hedefliyoruz. Üstelik tüm bu hizmetleri tüm Türkiye’de ve KKTC’de sunabilme kapasitesine sahibiz" şeklinde konuştu.

Aynı zamanda RS Otomotiv Grubu bünyesinde bulunan Tur Assit Yönetim Kurulu üyesi de olan Nihal Asker, "Verimliliği ve hizmet kalitesini destekleyen yapımızla fark yaratacağız” vurgusu yaptı.

KAZA RİSKİNİ AZALTACAK, ARAÇLARIN ÖMRÜNÜ UZATARAK KATMA DEĞER YARATACAĞIZ

RS Assurance Ürün Geliştirme ve Satış Direktörü Nilay Gür ise “Başta sigorta sektörü olmak üzere kurumların ayrıştırıcı ve katma değer yaratan projelere ihtiyaçlarının bilincindeyiz. RS Otomotiv Grubu temelde otomobil ile ilgili birçok konuda bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet sunuyor. Yapılan işlem günün sonunda aracın ömrünü uzatıyor, kaza riskini azaltıyor, değerini koruyor ve araç sahibine çeşitli ayrıcalıklar sağlıyor. RS Assurance olarak B2B çalışma modeli ile başta sigorta şirketleri olmak üzere tüm kurumlara avantajlı primler sunarak bunları kurumun ana ürününe entegre ediyoruz. Gerek IT altyapısı gerek operasyonel ve teknik yeterlilik anlamında RS Otomotiv Grubu’nun gücüyle ilerleyerek bütünleşik bir değer sunuyoruz” dedi.