Acente Birlik Platformu’nun SAİK seçimlerine yönelik başlattığı seçim çalışmaları devam ederken Acentelerin Sesi de kampanyalarını hızlandırdı. PERPA Mithat Yümlü Salonu’nda düzenlenen toplantıda konuşan Sigorta Acenteleri İcra Komitesi (SAİK) Başkanı Levent Korkut, "Turkcell, Vodefone, Trendyol, Sahibinden.com gibi yapılar acentelerin rakibidir" dedi.

SAİK seçimlerime yönelik Acentelerin Sesi'nin düzenlediği toplantıda konuşan Korkut, "Bu tip yapılara poliçe kesmemeleri yönünde dava açtık. Bu dönem benim son dönemim olacak. Projelerimizi yürürlüğe getirme adına son defa adayım" şeklinde konuştu.

Levent Korkut’un açıklamalarının videosunu izlemek için lütfen tıklayınız.

ACENTELERİN SESİ BASIN AÇIKLAMASI…

Acentelerin Sesi ailesi olarak 7 Temmuz 2023 tarihinde yapılacak olan İSTANBUL İL DELEGE seçimleri için çalışmalarımıza bugün itibarı ile başladığımızı sektörümüze saygı ile duyururuz

Değerli Meslektaşlarımız;

STK’lar ve acentelerle yapılan görüşmeler neticesinde, bugünkü toplantımızda da son şeklini alan 7 Temmuz 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimlerimizle ilgili seçim çalışmalarımıza bugün itibarı ile başladığımızı büyük bir heves ve heyecanla sektörümüze saygı ile duyurmak istiyoruz.

AXA Sigorta AYA ile “Gelecek Senin Elinde” dedi AXA Sigorta AYA ile “Gelecek Senin Elinde” dedi

Mesleğimize büyük katkılar sağlayacak bu başlangıcın şimdiden tüm meslektaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diler, hepimizin yıllarca konuşacağı birlikteliği sağlayacak bir seçim dönemi olmasını diliyoruz.

TÜRKİYE ODALAR ve BORSALAR BİRLİĞİ SİGORTA ACENTELERİ İSTANBUL İL DELEGELERİ seçimleri için çıktığımız bu yolda ortaya koyacağımız hedeflerimiz doğrultusunda gençleşen ve yenilenen mesleğimizi temsil edecek liyakatli, deneyimli kadrolarla kol kola,  Sn. Levent Korkut önderliğinde, çözümler üreterek her zaman olduğu gibi mücadele edip çalışıp sizlerin sağlayacağı desteklerle en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Bu seçim döneminde her zamankinden farklı olarak bugünü, geleceği kurtarabilmek adına acentelerin sesi ekibi olarak bizler ve bizimle omuz omuza yürüyen meslektaşlarımızın desteği ile İSTANBUL TİCARET ODASI SİGORTACILIK MESLEK KOMİTESİ ile uyumlu çalışabilecek, herkesin arzu ettiği TOBB SAİK yönetimini oluşturabilmek adına İSTANBUL İL DELEGELİĞİ görevine talip olmaya karar verdik.

Tüm meslektaşlarımızı kucaklayacak şekilde ayırım yapmadan ulaşmaya, herkese eşit mesafede birleştirici bir tutum içinde olmaya ve kutuplaşma yaratmadan herkese kapıyı açık tutmaya özen gösteriyoruz.

Kısa bir süre sonra gerçekleşecek olan İSTANBUL İL DELEGELİĞİ seçimlerinde hiçbir ayırım yapmaksızın İstanbul’da mesleğimiz adına faaliyet gösteren tüm STK’ları İSTANBUL İL DELEGELİĞİ çatısı altında birleşmeye davet ettik.

Davetimize olumlu cevap verip bizlerle beraber bu yolu yürüyecek olan STK’lar da kısa bir süre içinde kurumsal basın açıklamalarını kamuoyu ile paylaşacaklar.

Kamuoyu ve meslektaşlarımız bilmelidir ki, İSTANBUL İL DELEGELERİ olarak İstanbul’da yıllardır oluşan fikir ayrılıkları sebebiyle ayrışan yolları kesiştirmeye çaba gösteriyoruz.

Kaybedenin olmayacağı, sandıklar açıldığında kimsenin üzülmeyeceği bugünün ve yarının kazanacağı ve İstanbul’daki yaklaşık 5000 acentenin ve TOBB SAİK ile entegre çalışarak dolaylı olarak Türkiye’deki 17000 acentenin kazanacağı bu seçimde, geçmişe değil ileriye bakarak geleceğimizi inşa etme hedefimizi gerçekleştirmek istiyoruz.

Mesleğimiz adına vereceğimiz bu mücadele bilinmelidir ki sizsiz eksik kalacaktır.

Bu bütünün içinde olacak, bu bilinci ortaya koyacak tüm meslektaşlarımıza teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunarız.

Seçim süreci ile ilgili detayları ve izlenmesi gereken yol haritasını detaylı bir şekilde sizlerle paylaşıyor olacağız.

Tekrar hepimize şimdiden hayırlı ve uğurlu geçirebileceğimiz bir seçim dönemi diliyoruz.

Sigorta acenteliği bir meslektir, mesleğimiz yaşayacak Sigorta Acenteleri Hep var olacaktır.

Saygılarımızla,

Acentelerin Sesi Ekibi