Türkiye Hayat ve Emeklilik, Marketing Türkiye’nin, pazar araştırma şirketi Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirdiği İti­bar ve Marka Değer Performans Ölçü­mü araştırmasını baz alarak düzenlediği, The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları kategorisinde “Yılın İtibarlısı” seçildi. 

Türkiye Sigorta Engel Tanımayanların Yanında Türkiye Sigorta Engel Tanımayanların Yanında

Bu yıl 8.’si düzenlenen One Awards ödüllerinin kazananları 12 ilde toplam bin 200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmelerin sonucunda belirlendi. Araştırma sonuçlarına göre yıl içinde itibarını en çok artıran markalar 72 kategoride değerlendirildi. Ödüle layık görülenler 19 Ocak’ta Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleştirilen görkemli bir törenle ödüllerini aldılar. 

The ONE Awards’ta Türkiye Hayat ve Emeklilik adına Yılın İtibarlısı ödülünü Türkiye Sigorta Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Direktörü Selda Çamlıbel Özkoyuncu aldı.

Özkoyuncu, ‘Yılın İtibarlısı’ ödülüyle ilgili şunları söyledi: “Katılımcılarımızın yarınlarına güvence sunarken, daha yaşanılabilir bir gelecek için Türkiye Hayat Emeklilik katılımcılarının 7/24 yanında yer alıyor, hayatlarının her anında destek sunuyoruz. Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak ve geleceklerine güvence sunmak amacıyla sürdürdüğümüz iletişim çalışmalarımızın ve atmış olduğumuz adımlarımızın ödüllerle taçlandırılması hepimizi çok gururlandırıyor. Bu vesileyle bizi The ONE Awards ödüle layık gören müşterilerimize, bu ödülü almamızın mimarları olan tüm Türkiye Hayat ve Emeklilik çalışma arkadaşlarıma ve paydaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.”

Editör: Veli Karadeniz