İkinci elde beklentiler sonbahara kaldı İkinci elde beklentiler sonbahara kaldı

Türkiye Sigorta, İstanbul’da iş ortakları olan brokerlerle bir araya geldi. 95 firma ve 200’den fazla katılımcıyla gerçekleşen toplantıda, yeni iş fırsatları ve hedefler üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda konuşan Türkiye Sigorta Genel Müdürü Taha Çakmak; Türkiye Sigorta’nın yılın ilk 4 ayında broker kanalında en yüksek üretimi gerçekleştirdiğini ancak bunun yeterli olmadığını belirterek, 2024 yılı sonunda hedeflerinin kanaldaki üretimlerini iki katına çıkartmak olduğunu söyledi. Türkiye Sigorta’nın 2024 yılında da sektörün lideri ve piyasa yapıcısı olduğunu vurgulayan Çakmak; sağlıklı büyümelerini iş ortakları brokerlarının katkılarıyla sürdüreceklerini ifade etti.

Whatsapp Image 2024 06 26 At 14.42.04

Taha Çakmak “Türkiye Sigorta olarak 81 ilde sigortacılığın her alanında hizmet veriyoruz.  Asli görevimiz olan hasar durumunda ise güçlü finansal yapımız ile hasar ödemelerini zamanında ve kolaylıkla yapıyor; avans ödemesi imkânı sağlıyoruz. Gücümüzü adımızdan ve değerli iş ortaklarımızdan alıyor, güçlü finansal yapımız ve sigortacılık tecrübemizle reasürans koruması alanında da öne çıkıyoruz” diye konuştu.  

Yoğun katılım için brokerlere ayrıca teşekkür eden Taha Çakmak “Türkiye Sigorta’nın sağlıklı büyümesinin en büyük mimarının brokerleri olduğunu belirterek “Brokerlerimizle birlikte büyüyüp, birlikte kazanacağız” dedi.

Türkiye Sigorta’nın esnek çalışma anlayışla iş ortaklarının her zaman yanında olduğunun altını çizen Çakmak, sözlerini şöyle tamamladı: “Her işi kendi şartları özelinde değerlendiriyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz. Doğru şartların oluştuğu her iş kolunda brokerlerimize tüm gücümüzle destek olmaya devam edeceğiz. Birlikte çalışıyor birlikte kazanıyoruz. Bu yaklaşımımızı önümüzdeki dönemlerde de sürdüreceğiz”.

Broker şirketlerinin üst düzey yöneticilerinin katılım sağladığı toplantıda ayrıca Türkiye Sigorta’nın broker ve acente çalışanlarına yönelik konut sigortalarında yüzde 40, sağlık sigortaları ve kasko sigortalarında yüzde 20 indirim kampanyasının detayları da paylaşıldı.  

Türkiye Sigorta, Ankara ve çevre illerdeki brokerleriyle Haziran ayının ilk haftasında Ankara Bölge Müdürlüğü’nde yoğun katılımlı bir toplantı gerçekleştirmişti.

Editör: Hasan Burak Karadeniz