Türkiye Sigorta, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Avşar Kampüsü’nde kurulumu devam eden Türkiye Sigorta Dayanışma Obası’nda düzenlenen Ramazan Bayramı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğinde çocuklarla buluştu.

ÖZEL ONLİNE EĞİTİM DE VAR

Türkiye Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli, Türkiye Sigorta üst yönetimi ve bölge ekiplerinin katıldığı programda, yüz boyama, basketbol, futbol gibi oyunların yanı sıra YGA bilim atölyesi, Dünya Etnospor Konfederasyonu mas güreşi, binicilik, okçuluk ve daha birçok etkinlikle keyifli vakit geçiren çocuklar, sihirbaz gösterileriyle güne devam etti. Kütüphane ve etüt merkezinin faaliyete geçtiği obada, üniversiteye hazırlanan öğrencilere özel online eğitimler için de bir bilgisayar laboratuvarı kuruldu. Etkinlik süresince çocuklara bayramlık ve oyuncaklar hediye edildi. 

HALKIMIZLA BİRLİKTEYİZ

Türkiye Sigorta Dayanışma Obası’nda düzenlenen bayram etkinliklerine katılan Atilla Benli, “Ramazan boyunca deprem bölgesinde vermiş olduğumuz iftar ve sahur etkinliklerinin yanı sıra Türkiye Sigorta Dayanışma Obamızda Ramazan Bayramı ve 23 Nisan coşkusunu halkımızla birlikte yaşıyoruz” dedi. 

Küresel işletmelerde sermaye ihtiyacı rekor seviyede Küresel işletmelerde sermaye ihtiyacı rekor seviyede

YANLARINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Benli, sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye Sigorta olarak deprem bölgesine desteklerimizi sürdürülebilir kılmaya, yaralarımızı birlikte sarmaya ve depremden etkilenen vatandaşlarımızın, özellikle çocuklarımızın bayram sevincini yaşamaları için tüm gücümüzle yanlarında olmaya devam edeceğiz. Ramazan Bayramımızı ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.” 

Editör: Yaren Akkuş