Hayatın her anında güven ihtiyacına yönelik çözümler sunarak sigortalılarının yanında olan Türkiye Sigorta, Türkiye Hayat Emeklilik’ten Bireysel Emeklilik Sözleşmesi bulunan müşterilerine uygun koşullarda sigorta yaptırabilecekleri bir indirim kampanyası başlattı. Türkiye Hayat Emeklilik’i tercih edenler belirtilen tarihler arasında Türkiye Sigorta’nın kasko, konut ve tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerinde cazip indirim fırsatlarıyla sigorta yaptırmanın keyfini yaşıyor.

TARSİM heyeti Adana’da saha ziyaretleri gerçekleştirdi TARSİM heyeti Adana’da saha ziyaretleri gerçekleştirdi

Türkiye Sigorta’nın her ihtiyaca göre hazırlanmış geniş teminat kapsamı ile sunduğu kasko, konut ve tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerinden kendileri için en uygun olanı seçen Türkiye Hayat Emeklilik müşterileri, kampanya kapsamındaki ürünlerde geçerli olacak yüzde 10 indirim imkanından yararlanabiliyor. Türkiye Sigorta’nın bu kampanyası ile üç farklı sigorta yaptıran Türkiye Hayat Emeklilik müşterileri, toplamda yüzde 30 indirim imkanından, uygun ödeme koşullarıyla faydalanmış oluyor.

Kampanya, bireysel emeklilik katılımcılarının yanı sıra gruba bağlı bireysel emeklilik ve işveren grup emeklilik sözleşmesi olan katılımcıları da kapsıyor. Ayrıca, Türkiye Hayat Emeklilik müşterileri sistemde kalma süresi aranmadan Türkiye Sigorta’nın indirim fırsatlarıyla sigortalarını yaptırabiliyor. Sınırlı süreyle hazırlanan kampanya 29 Şubat 2024 tarihlerine kadar geçerli olacak.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler; Türkiye Sigorta acenteleri veya anlaşmalı banka şubelerinden ürünler hakkında bilgi alarak; poliçelerini indirimli olarak düzenletebiliyorlar.

Editör: Hasan Burak Karadeniz