Ülkemizi yurt dışında da başarıyla temsil eden Barkın Pınar, Unico Sigorta'nın desteğiyle elde ettiği zaferle adını motor sporları dünyasına altın harflerle yazdırdı. Kocaeli Otomobil Spor Kulübü (KOSK) ev sahipliğinde 2-3 Aralık’ta Körfez Yarış Pisti’nde düzenlenen Türkiye Pist Şampiyonası'nın 5. ve son ayak yarışında yetenekli pilot Barkın Pınar, nefes kesen bir performans sergiledi.

Unico Sigorta’ya Teşekkürü Borç Bilirim”

Barkın Pınar şampiyonluk sevincini şu cümlelerle dile getirdi: “Geçen yıl ikinci olduğum maratonu bu yıl şampiyonlukla taçlandırdığım için çok mutluyum. Bu süreçte Unico Sigorta'nın sadece bir sponsor değil, aynı zamanda bir destekçi ve ortak olduğunu bilmek, benim için motivasyon kaynağı oldu. Bu yıl sektörde 35. yılını kutlayan Unico Sigorta’ya gönülden teşekkürü borç bilirim. Gösterdiğimiz başarının, gençlerimize, hayallerine inanmaları ve azimle çalışmaları konusunda ilham kaynağı olmasını diliyorum.”

Quick şirketleri sponsorluğunda AquaChallenge heyecanı Quick şirketleri sponsorluğunda AquaChallenge heyecanı

Unico Sigorta Genel Müdürü Ender Güzeler de Barkın Pınar’ın başarısından gurur duyduklarını belirtti.

“Genç sporcularımızın önünü açmaya önem veriyoruz”

“Unico Sigorta olarak, Barkın Pınar'ın başarılarına ortak olmaktan dolayı büyük bir gurur duyuyoruz” diyen Güzeler, “Biz sporun birleştirici ve ilham verici gücüne inanıyor ve bu tür başarıları destekleyerek, genç sporcularımızın önünü açmaya önem veriyoruz. Önümüzdeki dönemde de sporun ve başarının önemine olan inancımızla, genç yeteneklere destek vererek onların potansiyellerini en üst seviyeye çıkarmaya katkı sağlamak istiyoruz” İfadelerini kullandı.

Editör: Hasan Burak Karadeniz