VHV Reasürans, 19-22 Kasım tarihlerinde yıllık strateji toplantısını gerçekleştirmek üzere Antalya’da çalışanlarıyla bir araya geldi.

Toplantıda VHV’nin temel değerlerini ve stratejisini özetleyen bir sunum gerçekleştiren VHV Reasürans CEO’su Maximilian Stahl, 2023’e dair ayrıntılı bir paylaşım yaparken şirketin başarılı bir 2024 için strateji ve planlarını da ekiplere aktardı. Stahl’ın değerlendirmesini takiben CFO Orkide Yıldız Etiler yıllık sonuçları paylaşırken COO Mahir Çipil de dijitalleşme konusunda bir sunum gerçekleştirdi.
“Birlikte ilerleyecek ve şirketimizi yeni zirvelere taşıyacağız”
Stahl, özellikle depremler ve diğer doğal afetler nedeniyle piyasanın karşılaştığı zorluklar göz önüne alındığında, ekonomik koşulların birçok kişi için zorluklar yarattığını söyledi.

“Birlikte ilerleyecek ve şirketimizi yeni zirvelere taşıyacağız”

Stahl, “Bu zor zamanlarda gösterdiğiniz azim ve özverinin farkındayız. Geleceğimizi planlarken dikkatli hareket etmeliyiz. Maliyetlerimizi kontrol altında tutmak ve akıllı kararlar almak her zamankinden daha fazla önem kazandı. Kârlılığımızı arttırmak için underwriting disiplinine ve titiz maliyet yönetimine daima dikkat etmeliyiz. VHV Türkiye’nin bu engelleri aşacağını ve sizin yardımınızla büyüyeceğini biliyor ve misyonumuza olan bağlılığınızı derinden takdir ediyorum. Birlikte ilerleyecek ve şirketimizi yeni zirvelere taşıyacağız” diye konuştu.

TARSİM heyetinden Edirne’ye ziyaret TARSİM heyetinden Edirne’ye ziyaret

Toplantıda gerçekleştirilen farklı etkinliklerde VHV Reasürans çalışanları fikir alışverişinde bulunma, talep ve önerilerini üst düzey yöneticilere iletme şansı da yakaladı.

Editör: Hasan Burak Karadeniz