Bu hamle, şirketin sürdürülebilir büyüme hedeflerine ulaşmak için atılan önemli bir adımı temsil ediyor.

6 Mayıs 2024 tarihi itibariyle Sahrayıcedid Mah. Batman Sokak No:30 İçkapı No:14 Kadıköy İstanbul adresindeki faaliyete geçen yeni merkez ofisi, modern, işbirlikçi bir çalışma ortamı sunuyor.  Aynı zamanda, VHV Sigorta, yeni ofiste etkinlikler için sosyal alanlar da oluşturdu. Bu alanlar, çalışanların bir arada etkileşimde bulunabilecekleri, fikir alışverişinde bulunabilecekleri ve yaratıcılıklarını artırabilecekleri ortamlar sağlayacak.

Yeni ofisin tasarımı İkibiniki Mimarlık tarafından, VHV Sigorta ekiplerinin çalışan deneyimi prensiplerine göre şekillendirilirken, böylelikle şirket içindeki çalışan deneyiminin ve verimliliğin artırılmasını amaçlandı.  VHV Grubunun kurum kültürünü yansıtan yeni ofis, şirketin marka kimliği ve değerlerini hissettirirken, hibrid ve çevik çalışma kültürünü destekleyen ve sağlık ve konforu ön plana alıyor. Yeni ofis tasarımında, çalışanların iş birliğini, üretkenliğini ve memnuniyetini arttırmak amaçlanırken, VHV Sigorta ofisini ziyaret edecek müşteri ve paydaşlar nezdinde ise VHV markasının görsel ve mekânsal farkındalığının da ortaya çıkarılması hedeflendi.

 Yeni merkez ofisine taşınma kararını değerlendiren VHV Sigorta Genel Müdürü Fatih Ağacık, "Yeni merkez ofisimize taşınarak, müşterilerimize daha iyi hizmet sunma ve işbirliği yapma yeteneğimizi artırıyoruz" dedi.

Selva Eren: Güvenceye odaklanmamız gerekiyor Selva Eren: Güvenceye odaklanmamız gerekiyor

Yeni ofise taşınmanın şirketin büyüme ve gelişme stratejisinin önemli bir parçası olduğunun altını çizen Ağacık sözlerini şöyle sürdürdü: "Yeni ofisimiz, modern çalışma alanları, artırılmış ortak çalışma imkanları ve etkinlikler için sosyal alanlarla, ortak akıl ve işbirliği projelerini teşvik edecek. Ayrıca, bu proje ile VHV Sigorta, yeni merkez ofisinde, çalışanların motivasyonunu artıran, onları iyi hissettiren, üretkenliği ve iş performansını arttıran, şirketi sahiplenme duygusunu tetikleyen ve ziyaretçilere kurum kültürünü ve marka kimliğini yansıtan esnek bir çalışma ortamı ve iletişim merkezi oluşturdu.”

Editör: Hasan Burak Karadeniz