Türkiye’deki sigorta sektörünün önemli oyuncularından Aksigorta, yeni dönemin ihtiyaçları ve şirketin stratejik hedefleri doğrultusunda organizasyon ve üst yönetim yapısında önemli değişikliklere imza attı.

Bu kapsamda Genel Müdür Uğur Gülen yönetiminde; organizasyon yapısında bazı değişiklikler gerçekleşti. Buna göre; Bireysel Teknik ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran, Kurumsal Teknikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Deniz Ceylan oldu. Yeni organizasyon yapısı ile birlikte satış operasyonu da ikiye ayrıldı.

Seyahat planınız güvence altında mı? Seyahat planınız güvence altında mı?

Bu değişimle birlikte Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Osman Akkoca olurken, Kurumsal Satıştan Sorumlu Direktör görevi ise kurum içi atama ile Mustafa Erdoğan’a verildi.

Gerçekleştirilen kurum içi atama ile Zeynep Eröktem, Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olurken, IT’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ise Kaan Konak oldu. Yenilenen organizasyon yapısı sonrasında Hasar ve Hukuktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Soner Akkaya ve Stratejiden Sorumlu Direktör Elif Horasan olarak atandı.

Yenilenen yapılanma ile güven tesis etmeye devam

Organizasyonel değişime ilişkin açıklamada bulunan Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen, “Aksigorta olarak değişen koşul ve ihtiyaçlar doğrultusunda yeni bir kurumsal yapılanma gerçekleştiriyoruz. Aksigorta olarak 60 yılı aşkın zamandır lider yetiştiren, her bir çalışanını geleceğin lideri olarak hazırlayan bir kurum kültürü inşa ettik. Halihazırda yönetim takımında bulunan çalışma arkadaşımın yeni görevlendirmelerinin yanı sıra kurum içerisinden gerçekleştirdiğimiz atamalarla bu takıma katılan arkadaşlarımın da olması bunun en önemli göstergelerinden biri. Yeni ve güçlü yönetim takımımızla sigorta sektöründe güven tesis etmeye devam edeceğiz’’ dedi.

Editör: Hasan Burak Karadeniz