Güvenlik Donanımı Yönetmeliği 2. el otoyu vurdu mu? Güvenlik Donanımı Yönetmeliği 2. el otoyu vurdu mu?

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla müşterilerinin yanı sıra en büyük dağıtım kanalı olan acentelerinin de yanında olan Aksigorta, Genel Müdür Uğur Gülen ve Genel Müdür Yardımcısı Tolga Tezbaşaran’ın da aralarında olduğu üst yönetimiyle birlikte bölge ziyaretlerini tamamladı. 60 yılı aşkın zamandır olduğu gibi sigorta sektörünün içinde bulunduğu bu darboğazda da acentelerinin yanında olan Aksigorta, gerçekleştirdiği acente ziyaretleriyle bir kez daha acentelerini yalnız bırakmayarak, onların sektörde yaşadığı sorunlara yönelik geliştirilebilecek çözümleri, onlarla birlikte masaya yatırma fırsatı buldu.

Bölge ziyaretlerine ilişkin açıklamalarda bulunan Aksigorta Genel Müdürü Uğur Gülen; “Tüm sektörlerde olduğu gibi, sigorta sektörü olarak bizler de oldukça zor bir sınavdan geçiyoruz. Yüksek enflasyon haneye giren her bir metayı olumsuz yönde etkilerken, bizler sigorta sektörü olarak o hanenin de güvencesinden sorumlu olan bir sektörüz. Bizim sigortaladığımız kıymetlerin değeri enflasyona paralel şekilde artış gösteriyor. Bizler de yeni döneme acentelerimizin çok daha hızlı uyum sağlayabilmelerini, yeni ürün ve aksiyonlarımızla destekliyoruz. Aksigorta olarak bu zor günlerde de acentelerimizin yanında olmak, onların yaşadıkları sektörel sorunları birlikte masaya yatırmak amacıyla bölge ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. 60 yılı aşkın zamandır olduğu gibi, bugün ve yarın da en büyük dağıtım kanalımız olan acentelerimizin yanında olmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Eylül ayında İzmir ve Kuzey Ege bölgesi ile ziyaretleri başlatan Aksigorta, aralık ayı itibariyle 9 bölgedeki acentelerle de bir araya gelerek toplamda 10 bölgedeki, 3.000’i aşkın acentesine ulaşmış oldu.

1670313122_Aksigorta_Genel_M__d__r___U__ur_G__len

Editör: Hasan Burak Karadeniz