Allianz Türkiye, gelecek nesiller için değer yaratma yolculuğunda yıllardır beraber yürüdüğü Koruncuk Vakfı’na destek çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Haziran ayından bu yana acentelerle başlatılan iyilik hareketi ile Geri Ödeyen Sigortası ve Yaşamaya Değer Sigortası ürünleri satışı kapsamında, Koruncuk Vakfı’nın daha fazla kız çocuğuna ulaşmak için Koruncukköy Bolluca’da inşa ettiği yeni yurt binasının ihtiyaçları karşılandı. Acentelerin katılımıyla yoğun ilgi gören kampanyada elde edilen 500 bin liranın üzerindeki kampanya geliri, Koruncukların güvenle uyuyacakları sıcak yataklara, derslerini çalışabilecekleri masa ve sandalyelere dönüştü.

2016 yılında çıktığı sürdürülebilirlik yolculuğunun ilk anından itibaren yanında olduğu Koruncuk Vakfı ile birlikte gerçekleştirdiği bu projeyle Allianz Türkiye, toplumun iyiliği için ve gelecek nesilleri cesaretlendirmek için adım atmaya, sürdürülebilir kalkınma amaçlarından “Nitelikli Eğitim” ve “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” için değer yaratmaya devam etti.

Doğal afet poliçelerine de devlet desteği olmalı Doğal afet poliçelerine de devlet desteği olmalı

‘Olanakları kısıtlı kız çocuklarına umut olmak için adım attık’

Allianz Türkiye Satış ve Dağıtım Kanalları Genel Müdür Yardımcısı Ertuğrul Yücenur, Allianz Türkiye ekibi ve acenteleriyle birlikte Koruncukköy Bolluca’ya gerçekleştirdikleri ziyarette şunları söyledi: “Sorumlu bir kurumsal vatandaş olarak, toplumumuzun sürdürülebilir gelişimine, iyiliğine ve refahına katkı sağlama hedefiyle çalışmaya aralıksız devam ediyoruz. ‘Acentesinin Gücüyle, Allianz seninle’ diyerek, kalbinde iyilik olan acentelerimizle birlikte, olanakları kısıtlı kız çocuklarına umut olmak için yeni bir adım daha attık. Aldıkları eğitimle hayata daha iyi hazırlanmaları, yarının güçlü kadınları olmaları için el birliğiyle Koruncukköy Bolluca Kız Öğrenci Yurdu’nun ihtiyaçlarını destekledik. Acentelerimizle birlikte dayanışmayı büyütmeye ve geleceğin bizlere emaneti olan evlatlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.”

1670994242_Koruncuk_Vakf___Bolluca_Binas__

Editör: Hasan Burak Karadeniz